"Rolnik szuka żony". Kamila pochwaliła się wzruszającym prezentem na 30. urodziny. "Zawsze będę obok"

Kamila Boś, bohaterka ósmego sezonu "Rolnik szuka żony", niedawno obchodziła okrągłe, 30. urodziny. Przyjaciółka gwiazdy przygotowała na tę szczególną okazję wyjatkowy prezent. Uczestniczka reality show pochwaliła się podarunkiem na Instagramie.

Kamila Boś popularność zyskała dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przepiękna właścicielka pieczarkarni cieszyła się ogromnym zainteresowaniem panów i pobiła rekord w liczbie nadesłanych listów. Niestety, w programie nie znalazła miłości, zyskała jednak fanów, którzy obserwują jej życie za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Kamila pokazała, co dostała od swojej przyjaciółki na urodziny. "Jeden prezent na każdy poranek przez 30 dni"

Kamila Boś niedawno obchodziła 30. urodziny. Z tej okazji wyjątkowy prezent przygotowała dla niej najbliższa przyjaciółka. Uczestniczka ósmego sezonu "Rolnik szuka żony" postanowiła pokazać na Instagramie, co dostała od swojej koleżanki. Ramka ze wspólnym zdjęciem była tylko jednym z 30 prezentów, którymi "królowa pieczarek" została obdarowana.

"Abyś pamiętała, że byłaś najważniejszą osobą u mojego boku w najważniejszym dniu mojego życia" - brzmiał liścik załączony do ramki ze zdjęciem. Na fotografii mogliśmy podziwiać Kamilę Boś u boku przyjaciółki. Na następnej relacji zobaczyliśmy, co jeszcze dostała uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony".

Kamila BośKamila Boś Instagram, @kamil.bos

To był wyjątkowy dzień i zawsze będę obok. Moja przyjaciółka przygotowała mi z okazji 30. urodzin 30 prezentów. Jeden prezent na każdy poranek przez 30 dni. Byłam w szoku, że ktoś poświęcił mi tyle swojego czasu, wymyślił, przygotował. Niesamowicie doceniam i jestem wdzięczna, że mam taką wspaniałą przyjaciólkę - napisała wzruszona Kamila Boś.

Kamili Boś z okazji 30. urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

Więcej o: