Kamila Boś pozuje w zniewalającej kreacji. Bała się tylko o jedno. "Myślałam, że się w nią nie zmieszczę"

Kamila Boś odwiedziła showroom Roberta Czerwika. Na Instagramie pokazała, która kreacja szczególnie przypadła jej do gustu. Podzieliła się także refleksjami na temat swojej sylwetki.

Kamila Boś zyskała popularność dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Pomimo tego, że w show nie znalazła miłości, to udział w produkcji TVP przyniósł jej sporo fanów. Obecnie jej instagramowy profil obserwuje 168 tys. osób, z którymi chętnie dzieli się ciekawostkami o sobie. Tym razem wrzuciła do sieci relację z wizyty w showroomie Roberta Czerwika. 

Ewel0naPrzez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. Pamiętacie je kiedyś?

Zobacz wideo Andziaks o botoksie, ślubie i prezentach. "Trzy stylizacje to za dużo"

Kamila Boś zachwyca w kreacji Roberta Czerwika. Klasa! 

Kamila Boś bardzo dba o swój wygląd. Sekret jej nienagannej sylwetki tkwi w odpowiednio zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej, o czym często przypomina na instagramowym profilu. 

Dużo więcej wody, troszeczkę więcej cardio, post przerywany, czyli od ostatniego posiłku mam minimum 14 godzin przerwy. Ograniczyłam też ziemniaki, makarony, ryż biały.

Celebrytka jest bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i nie ukrywa, że regularne treningi przynoszą upragnione efekty.

Dziś byłam u Roberta Czerwika przymierzyć sukienki. Była taka jedna czerwona. Myślałam, że się w nią nie zmieszczę. Dbanie o siebie popłaca - powiedziała na InstaStories.

W dalszej części relacji pochwaliła się, jak wyglądała w kreacji. Na zdjęciu widzimy ją w ognisto czerwonym komplecie składającym się z dopasowanej, długiej spódnicy i przepięknie wykonanej góry. W takim wydaniu śmiało mogłaby się pokazać jakieś gali.

Kamila BośKamila Boś Instagram/@kamila.bos

Robert Czerwik słynie z takich właśnie kreacji. Między innymi zaprojektował spektakularne suknie, które w dniu ślubu miała na sobie Angelika Trochonowicz (popularna youtuberka) znana w sieci jako Andziaks.

AndziaksAndziaks zachwyciła suknią ślubną. Projektant wyjawił, ile kosztowała

Więcej o: