"Rolnik szuka żony". Kamila zrobiła furorę na przyjęciu urodzinowym. Uwodzicielsko tańczyła wokół tortu

Kamila z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" właśnie skończyła 30 lat. Z tej okazji wskoczyła w krwiście czerwoną sukienkę z wysokim rozcięciem na nodze i z pełną pompą zorganizowała urodzinowe przyjęcie. Był piętrowy tort, fajerwerki i taniec przed znajomymi. Musicie to zobaczyć.

Kamila Bos wzięła udział w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", ale ostatecznie nie znalazła w kultowym show TVP1 wielkiej miłości. Po programie została okrzyknięta "królową pieczarek", ze względu na wykonywaną przez siebie działalność i zyskała sporo fanów. Widzowie pokochali ją za silny charakter i stanowczość. Jeszcze podczas realizacji programu otwarcie mówiła, czego oczekuje od kandydatów i nie akceptowała półśrodków. Obecnie Kamila chętnie wykorzystuje popularność i dzieli się relacjami z codziennego życia. Przebojowa rolniczka właśnie skończyła 30 lat i pokazała na Instagramie, jak świętuje tę wyjątkową okazję. Goście z pewnością na długo zapamiętają tę noc. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Karol Strasburger, 'Familiada'Koniec "Familiady" po 29. latach emisji? Producent odniósł się do plotek

Kamila Bos zorganizowała przyjęcie z okazji 30. urodzin. Na bogato!

Kamila Bos z programu "Rolnik szuka żonyświętowanie urodzin zaczęła z ogromnym bukietem czerwonych róż, a następnie cała w czerwieni wiła się przy piętrowym torcie. Jak podkreśliła na Instagramie, nowy etap życia zaczyna spełniona i jest gotowa na więcej. 

Nowy etap zaczynam pełna wdzięczności, ze wspaniałymi ludźmi wokół siebie, dumna ze zmian, jakie zaszły we mnie samej. Trzydziestkę zaczynam z podniesioną głową, po swojemu pełna nadziei i wiary w kreowaniu własnej rzeczywistości. Chwilo, trwaj! - napisała na Instagramie.

Kamila z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła uczcić ten przełomowy moment z wielką pompą. Zorganizowała spektakularne przyjęcie z DJ'em, fajerwerkami i piętrowym tortem. Szczęśliwa tańczyła przed gośćmi i cieszyła się z tej wyjątkowej chwili.

Kamila słynie z wyjątkowo udanych kreacji na wielkie wyjścia i tym razem nie było inaczej. Na Instagramie pokazała relację przed i po zrobieniu makijażu. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na delikatne podkreślenie urody, mocniej zaakcentowała jedynie oczy. Całą uwagę i tak zwróciła jej kreacja. Kamila założyła krwiście czerwoną suknię na jedno ramię. Suknia miała także głębokie wycięcie na nodze.

 

Więcej zdjęć z urodzinowego przyjęcia Kamili z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod nagraniem Kamili z programu "Rolnik szuka żony" od razu widać, że sukienka zrobiła furorę. 

Ta sukienka jest obłędna!
Lady in red. Jest moc.
Boska sukienka.
Pięknie wyglądasz - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba Kamila z programu "Rolnik szuka żony" w takim wydaniu?

 

'Rolnik szuka żony'. Sara i Karol"Rolnik szuka żony". Sara pokazała brzuch sześć miesięcy po porodzie

 

Zobacz też: Jest najdłużej pracującą modelką na świecie. Ma 91 lat i zachwyciła w nagiej sesji. "Wiek to tylko liczba"

 
Więcej o: