"Rolnik szuka żony". Stanisław bawił się na imprezie urodzinowej Kamili. Elżbieta ujawnia, co ich łączy

Kamila Boś świętowała urodziny. Wśród zaproszonych byli uczestnicy "Rolnik szuka żony", w tym Stanisław Pytlarz i Elżbieta Czabator. Ta ostatnia zdradziła, co łączy Kamilę i Stanisława.

Kamila Boś była uczestniczką ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Uczestniczka otrzymała rekordową liczbę listów. Niestety, znajomość z poznanym w show Adamem nie przetrwała próby czasu. 15 lutego rolniczka obchodziła 30. urodziny. Z tej okazji zorganizowała imprezę, na którą zaprosiła innych uczestników show TVP, w tym Stanisława Pytlarza i Elżbietę Czabator. Ta ostatnia opublikowała post ze zdjęciami z przyjęcia. Fani zaczęli spekulować, że Kamila i Stanisław są parą. Kobieta odpowiedziała ciekawskim internautom. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Kamila Boś i Stanisław Pytlarz są parą? Elżbieta Czabator odpowiada

Kamila Boś dzięki udziałowi w programie zyskała sporą popularność. W jednym z wywiadów przyznała, że po zakończeniu show była nachodzona przez obcych mężczyzn. Kobieta obecnie z nikim się nie spotyka, a fanów wciąż ciekawi jej życie osobiste. Nikogo więc nie dziwi, że kiedy piękna rolniczka pozowała do zdjęć z rolnikiem z programu, obserwatorzy zaczęli węszyć.

Plotki o tym, że Stanisław i Kamila są parą, pojawiły się pod koniec 2021 roku. Zainteresowani nie komentowali tych doniesień. Oliwy do ognia dolała inna uczestniczka ósmej edycji Elżbieta Czabator. Na Instagrama dodała zdjęcia z urodzin Kamili. 

Urodziny Kamili - napisała.
 

Pod postem jedna z obserwatorek wprost zapytała Elżbiety, co łączy młodych rolników.

Mam pytanie pani Elu, czy pani Kamila z panem Stanisławem są parą?

Elżbieta Czabator odpowiedziała:

Tak, ale parą przyjaciół.

Komentarze pod zdjęciem Elżbiety CzabatorKomentarze pod zdjęciem Elżbiety Czabator Fot. @elzbietaczabator

Kamila Boś"Rolnik szuka żony". Kamila Boś chwali się nową sylwetką. Schudła!

Sądzicie, że przyjaźń między tymi dwojga może przeistoczyć się w związek?

Więcej o: