Angelika z "Love Island" znów pcha się do telewizji. Wystąpi w kontrowersyjnym show. "Serio? Ta patologia?"

Niektórych ludzi nie da się zapomnieć - inni sami robi wszystką, by nie wyszli nam z pamięci. Jeśli pamiętacie Angelikę z czwartej edycji "Love Island", niedługo znowu będzie mogli oglądać ją w telewizji. Ma zamiar pojawić się w jednym z kontrowersyjnych reality show.

Angelika Kramer dała poznać się widzom w czwartej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Zgłaszając się do reality show chciała znaleźć prawdziwą miłość, najlepiej w postaci wytatuowanego mężczyzny o dużym sercu, który byłby otwarty na związek i jej nietypową osobę.

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Angelika ma parcie na szkło. Będzie można oglądać ją w show MTV

Jako islanderka Angelika dała się poznać od nieco szalonej strony. Choć nie znalazła w programie partnera, skupiła się na tym, by zyskać rozpoznawalność. Postawiła na karierę influencerki, ale okazuje się, że wciąż jej mało. Na Instagramie Angelika wyznała:

Idę spełniać swoje marzenia!

Jak się okazało na kolejnych InstaStories, marzeniem jest udział w kontrowersyjnym programie MTV - "Warsaw Shore"

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początekDzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Mam nadzieję, że nie możecie się doczekać. Będzie dużo dram, oczywiście, bo to "Warsaw Shore" - powiedziała Angelika.

W 18. sezonie "Warsaw Shore" Kramer wystąpi u boku nowych uczestników, w tym Piotra Nowakowskiego, którego fani "Love Island" również mogą kojarzyć z programu. W kolejnej odsłonie kontrowersyjnego show wystąpią też weterani jak Oliwia Dziatkiewicz, Michał "Sarna" Sarnowski czy Patryk Spiker.

 

Internauci komentują występ Angeliki w "Warsaw Shore". "Serio..."

Po ogłoszeniu decyzji o udziale w "Warsaw Shore" na Angelikę spało nieco krytyki. Zwłaszcza obserwujący ją na Instagramie nie byli zachwyceni wizją dziewczyny w programie.

Nieeeeeee, no co ty! Gdzieś ty poszła dziewczyno!
Serio? Ten pusty i patologiczny "Warsaw Shore"?
Skąd decyzja o "WS"? W ogóle tam nie pasujesz. "Love Island" nie wystarczył?
Oj tak od razu z grubej rury - można przeczytać w komentarzach.

Wypowiedzieli się także obecni uczestnicy programu, którzy nie kryli zadowolenia z udziału Angeliki. Komentarze pod postem zostawili m.in. Spiker i Oliwia Dziatkiewicz.

 

Będziecie oglądać 18. sezon "Warsaw Shore"? Premiera najnowszej edycji już 19 marca 2023 roku. Odcinki oglądać będzie można w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska.

'Love Island'"Love Island". Konfrontacja Dody i Alicji. Widzowie zachwyceni. "Pozamiatane"

Więcej o: