"Love Island". Do willi wejdzie nowy uczestnik. Fani znają go z innego show. "Rozkocha wszystkie"

W "Love Island" jak zwykle pełno emocji. Namiętny pocałunek Adama i Agaty wiele namieszał, a to jeszcze nie koniec zwrotów akcji. W najnowszym odcinku pojawi się nowy uczestnik. Wnikliwi widzowie już go rozpoznali. Był zwycięzcą innego show.

Widzowie siódmej edycji "Love Island" nie mogą narzekać na brak emocji. Program niedawno wystartował, a działo się już bardzo wiele. Ostatnio na Wyspie Miłości zawitała Doda. Gwiazda miała wprowadzić nowe porządki i nieco uspokoić uczestników. No cóż, chyba się nie udało. W ostatnim odcinku Adam z Agatą nieźle namieszali. Para spędziła wspólnie romantyczne chwile. Ich dotychczasowi partnerzy raczej nie będą zadowoleni, a to jeszcze nie koniec niespodzianek. Do słonecznej willi zawita nowy uczestnik. Widzowie doskonale go znają z innego show.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Na wyspie pojawią się nowi uczestnicy. Jednym z nich będzie zwycięzca "Farmy"

W najnowszym odcinku nad "Love Island" rozciągną się ciemne chmury. Agata i Adam zdobędą się na odwagę i przyznają się partnerom do pocałunku. Hubert nie okaże emocji, za to Beata popadnie w rozpacz.

 

To jeszcze nie wszystko. Z opublikowanego zwiastuna odcinka wynika, że na Wyspie Miłości pojawią się nowi uczestnicy. Jednym z nich będzie Kuba Wojnowski zwycięzca pierwszej edycji "Farmy". Widzowie od razu go rozpoznali i nie kryją ekscytacji.

Ale jaja. Rozkocha tam w sobie wszystkie uczestniczki.
Będzie super! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Niestety, nie wszyscy podchodzą optymistycznie do nowego uczestnika. Części fanów nie podoba się, że produkcja wybrała osobę, która niegdyś wystąpiła w innym programie typu reality show. Na facebookowej grupie fanów programu aż zawrzało.

To się robi "Taniec z Gwiazdami".
Po co akurat jego wzięli? Już wygrał jeden program, to po co mu kolejny? - czytamy w komentarzach na Facebooku.
 

A wy co o tym sądzicie? Myślicie, że Kuba z "Farmy" dużo namiesza w życiu Islanderów? Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Premierowy odcinek "Love Island" zostanie wyemitowany 17 marca o godzinie 21:00 na antenie TV4.

Więcej o:
Copyright © Agora SA