"Love Island". Afera na wyspie miłości. Pocałunek Agaty i Adama zmienił wszystko. Skłócili uczestników

Za nami kolejny odcinek "Love Island. Wyspy miłości". Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z przykrą sytuacją. Dwójka z nich zniszczyła zaufanie swoich partnerów. Nie obyło się bez afery.

Ten odcinek "Love Island. Wyspy miłości" zaczął się dość tajemniczo. Wieczorem uczestnicy spędzali razem czas. Brakowało jedynie Adama i Agaty. Gdy dołączyli do reszty, ich zachowanie było nienaturalne. Jak się okazało, kryje się za tym coś większego. Nieprzyjemna sytuacja odbiła się szerokim echem wśród bohaterów.

'Love Island'"Love Island". Agata i Adam wyjawili prawdę. "Otworzyłam się i dostałam kopa"

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island. Wyspa miłości". Konflikt między uczestnikami

Program "Love Island. Wyspa miłości" od początku serwuje widzom wiele niespodzianek. Tak też było tym razem. Agata i Adam zniknęli na jakiś czas. Gdy wrócili, pozostali uczestnicy oczekiwali wyjaśnień. Szczególnie dotyczyło to ich partnerów: Huberta i Beaty. Agata i Adam wyjaśnili, że mają ze sobą dobry kontakt i postanowili porozmawiać o swoich relacjach w show. Wciąż jednak zachowywali się tajemniczo. 

Ogólnie jak tak z boku patrzyłem myślałem, że coś grubego zrobiliście stary. Serio myślałem po zachowaniu jej, ogólnie Hubert wkurzony stary, myślałem, że coś grubego - powiedział do Adama Wojtek.

Adam ciągle podkreślał, że z Agatą łączy go tylko przyjaźń. Prawda jednak wyszła na jaw. Okazało się, że dwójka Islanderów dała się ponieść emocjom. Ich wcześniejsza rozmowa zakończyła się gorącym pocałunkiem. Nie obyło się bez konsekwencji. W hiszpańskiej willi zawrzało.

 

Agata początkowo zwierzyła się Alicji. Uczestniczka wyznała, że Adam jest fajnym facetem. Zapytana o to, czy chciałaby być z nim w relacji, zdradziła, że doszło między nimi do pocałunku. W tym samym czasie Adam poprosił Beatę o rozmowę. Postanowił być szczery.

Nie wiem co się stało, zaczęliśmy się całować. No i tyle z mojej strony - wyznał.

Jego partnerka była w ogromnym szoku. Od razu zapytała, czy chce teraz tworzyć parę z Agatą. Uczestnik stanowczo zaprzeczył. To jednak nic nie zmieniło. Beata liczyła, że jej duet z Adamem się rozwinie. Teraz jednak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Została bardzo zraniona. Poważna rozmowa nie ominęła również Agaty i Huberta. Islander był zaskoczony zachowaniem partnerki. Również wierzył, że uda im się stworzyć prawdziwy związek. Nikt w hiszpańskiej willi nie pochwalał zachowania Agaty i Adama. 

Alicja i Mateusz Love Island 7"Love Island". Uczestnicy minionych edycji oceniają Alicję. Padły mocne słowa

Atmosfera na wyspie miłości z pewnością pozostanie napięta na długo. Na koniec odcinka Wojtek, Adam, Julia i Alicja postanowili wybrać się...na randkę. Wszyscy byli zdziwienia, dlaczego akurat ta czwórka spędzi ze sobą czas. W trakcie ich spotkanie do willi dotarli niespodziewani goście. Jak się okazało, byli to nowi uczestnicy: Marta i Kuba. Co będzie dalej?

Śledzicie losy bohaterów "Love Island"?

ZOBACZ TEŻ"Love Island". Do willi wejdzie nowy uczestnik. Fani znają go z innego show. "Rozkocha wszystkie"

Więcej o: