Prezenterka zemdlała w programie na żywo. Zwrócono się do jej matki. Do akcji ratunkowej ruszył operator kamery

35-letnia prezenterka kolumbijskiej telewizji zemdlała na wizji. Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło podczas realizacji programu na żywo.

Elianis Garrido współprowadzi program "Lo Se Todo" na kanale pierwszym publicznej telewizji w Kolumbii. Podczas jednego z ostatnich nagrań na żywo prezenterka osunęła się na podłogę w studiu. Do akcji ratowniczej od razu ruszyli koledzy i koleżanki z planu. Co się wydarzyło? Zobaczcie.

Zobacz wideo "Królowe życia". Julia Von Stein była świadkiem kradzieży. Wraz z przyjacielem dopadła złodzieja

Tiktoker zaraził się na siłowni chorobą weneryczną. Popełnił jeden istotny błąd Tiktoker zaraził się na siłowni chorobą weneryczną. Popełnił jeden istotny błąd

Kolumbijska prezenterka zemdlała w studiu. Do przerażającego zdarzenia doszło podczas realizacji programu na żywo

Elianis Garrido jest bardzo popularną kolumbijską prezenterką. Jej konto na Instagramie śledzi ponad sześć milionów internautów. Podczas ostatniego nagrania programu na żywo "Lo Se Todo", który współprowadzi w publicznej telewizji, nagle złapała się za twarz, zachwiała się i upadła na podłogę. Przerażona ekipa realizacyjna od razu ruszyła z pomocą. Jako pierwszy zareagował operator kamery. Na nagraniu, które możecie zobaczyć poniżej, mężczyzna dramatycznie rzucił kartkami z planem programu i wszedł w kadr. Współprowadzący program Ariel Osorio, zanim udał się z pomocą koleżance, zaapelował, aby natychmiast włączyć przerwę reklamową. Program nadawany jest na żywo i ma milionową publiczność. Po chwili wokół prezenterki znalazła się prawie cała ekipa, aby pomóc jej wstać.

Kobietę natychmiast zabrano do szpitala, a jej partner z programu musiał kontynuować pracę. Mężczyzna zwrócił się do widzów i powiedział, że Garrido miała problemy oddechowe, dlatego zemdlała. Ariel Osorio uspokoił też matkę prezenterki, która ogląda każdy odcinek programu i wyznał, że wszystko jest w porządku i "Eli czuje się już dobrze, za chwilę do pani zadzwoni". Koleżanka Elianis Garrido z tej samej stacji podkreśliła, że prezenterka już od kilku dni czuła się osłabiona ze względu na zmiany pogody. Z komunikatu mediów wynika, że kobieta czuje się już lepiej. Co ciekawe, Garrido nie jest odosobnionym przypadkiem. Kilka dni wcześniej prezenterka amerykańskiej telewizji CBS LA 47-letnia Alissa Carlson Schwartz także zemdlała na wizji.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Księżna Kate, książę William Nie wszyscy ich kochają. Kate i William odwołali oficjalną wizytę w obawie o skandal

Zobacz też: "Najpiękniejsza dziewczynka świata" na pokazie mody w Paryżu. Niedługo skończy 22 lata i rozwija karierę

 
Więcej o: