"Najpiękniejsza dziewczynka świata" na pokazie mody w Paryżu. Niedługo skończy 22 lata i rozwija karierę

Thylane Blondeau miała zaledwie sześć lat, kiedy okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata". Dziś pracuje jako modelka i w kwietniu skończy 22 lata. Jak teraz wygląda? Jej spojrzenie nadal intryguje tak jak na słynnym zdjęciu z 2007 roku.

Thylane Blondeau obserwuje na Instagramie ponad sześć milionów internautów.  Popularność zyskała dzięki zdjęciu, które zrobiono jej, kiedy miała sześć lat. Jej przeszywające niebieskie oczy przyciągnęły wtedy uwagę świata i okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką". Jeszcze jako dziecko pojawiła się na wybiegu Jeana Paula Gaultiera, a teraz pracuje jako modelka na najbardziej prestiżowych pokazach na świecie i z powodzeniem rozwija karierę. Jej życie nie było jednak w pełni bajkowe. W 2021 roku przeszła operację usunięcia torbieli jajnika. Na szczęście po zabiegu szybko doszła do siebie. Z fanami chętnie dzieli się efektami spektakularnych sesji zdjęciowych. Ostatnio widziano ją na jednym z pokazów podczas tygodnia mody w Paryżu. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Zobacz wideo Jak wygląda suplementacja Chodakowskiej? "Dla mnie wszystko powinno znajdować się w posiłku"

Thylane Blondeau niedługo skończy 22 lata. W 2017 roku okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką świata"

Thylane Blondeau pojawiła się ostatnio w Paryżu, gdzie wzięła udział w tygodniu mody. Modelka została sfotografowana po pokazie Miu Miu, gdzie przybyła na zaproszenie włoskiego domu mody Prada. Miała na sobie granatowy sweter w prążki, krótką, czarną spódnicę i wełniany granatowy płaszcz, który nonszalancko narzuciła na jedno ramię. Jej misternie zaplecione na głowie warkoczyki zachwyciły fanów. 

Jak zawsze wyglądasz olśniewająco.
Nadal jesteś najpiękniejsza na całym świecie! Zmieniłaś się w kobietę, ale nadal zachwycasz.
Uwielbiam tę fryzurę. Pięknie upleciona - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba w taki wydaniu?

Thylane Blondeau w ParyżuThylane Blondeau w Paryżu fot. Instagram @thylaneblondeau

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Thylane BlondeauThylane Blondeau Thylane Blondeau/Instagram screen

Jak dziś wygląda 'najpiękniejsza dziewczynka świata'? Ma już 20 lat i nadal zachwyca urodąJak dziś wygląda 'najpiękniejsza dziewczynka świata'? Ma już 20 lat i nadal zachwyca urodą https://www.instagram.com/thylaneblondeau/ screen

Zobacz też: Julia Faustyna to Madeleine McCann? Szwajcarzy przeprowadzili analizę komputerową. "To był strzał w dziesiątkę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.