"Love Island". Beata pocałowała Mateusza. To było silniejsze od niej. Hubert ją przyłapał

21. odcinek "Love Island" zaskoczył wszystkich. Wszystko przez Mateusza i Beatę, którzy się pocałowali. Przyłapał ich Hubert, z którym uczestniczka była w parze.

"Love Island" dostarcza widzom codziennie niesamowitych emocji. W 21. odcinku miłosnego reality show wydarzyło się coś bardzo nieoczekiwanego. Widzowie mogli zobaczyć, jak Beata, która była w parze z Hubertem, pocałowała Mateusza. Nagle do pokoju, w którym doszło do pocałunku, przyszedł Hubert. Nie był zadowolony z tego, co ujrzał, choć na początku nie podejrzewał najgorszego.

Polecamy: "Love Island". Nowy uczestnik ma dziewczynę? Fani węszą spisek. Mają liczne dowody

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Pocałunek Beaty i Mateusza zaskoczył wszystkich. Ostro namieszali w willi!

Kto by się spodziewał, że po głębokich rozmowach w ogrodzie uczestnicy będą chcieli zakłócić spokój w domu. A jednak. Beata i Mateusz po wymianie zdań ze sobą postanowili się namiętnie pocałować. Kiedy prowadzili intymne rozmowy, to nagle do pokoju wparował Hubert, który prawie przyłapał ich na gorącym uczynku. Nie krył podejrzliwości i był dość zaskoczony, że para była razem w pokoju. Jednak żaden z uczestników nie przyznał się do tego, co zaszło. 

Zobacz również: "Love Island". Widzowie uderzają w Julię za jej "przeprosiny" wobec Oli. Powiało chłodem

'Love Island'. Beata i Mateusz'Love Island'. Beata i Mateusz Materiały prasowe / Polsat

Koniec końców cała sprawa wyszła na jaw, ponieważ Mateusz opowiedział kolegom o nowym doświadczeniu, a Beata stwierdziła, że nie będzie ukrywać prawdy przed Hubertem. Przyznała mu, że pocałowała się z uczestnikiem. Niestety, mężczyzna kolejny raz doświadczył takiej sytuacji ze strony "całuśnej" bohaterki. 

Love Island. Wyspa miłości na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę godzina 21:00.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.