"Love Island". Nowy uczestnik ma dziewczynę? Fani węszą spisek. Mają liczne dowody

Do uczestników show "Love Island. Wyspa miłości" dołączyła nowa osoba. Przystojny Jay stworzył parę z Olą. Widzowie czuli jednak, że coś jest nie tak. Na Instagramie odkryli, że Kuba prawdopodobnie ma dziewczynę poza programem!

Za nami kolejny odcinek "Love Island. Wyspy miłości". Uczestników czekało kolejne przeparowanie. Niespodziewane wejście nowego bohatera zmieniło jego bieg. Fanom jednak coś nie pasowało. Na Instagramie doszukali się informacji, z których wynika, że nowy uczestnik może być w związku.

'Love Island'. Agata i Mateusz "Love Island". Mateusz i Agata pasują do siebie? "Nie będzie trzymany na smyczy"

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

"Love Island". Nowy Islander jest w związku?

Ten odcinek "Love Island. Wyspy miłości" przyniósł dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niektórzy uczestnicy musieli wyjaśnić ze sobą parę spraw. Kamil szczerze porozmawiał z Agatą. Choć islander nie ukrywał swojego zainteresowania nią, ta miała obawy, ponieważ jest to były chłopak jej koleżanki. Tymczasem relacja Julii z Dawidem się skomplikowała. Kamil próbował przekonać dziewczynę do siebie. Jej partner był niezadowolony z tego powodu. Julia nie wiedziała, jaką decyzję podjąć. Z kolei Hubert potwierdził, że Agata zniszczyła ich związek pocałunkiem z Adamem. Atmosfera na wyspie miłości była napięta.

Wtedy wkroczyła Karolina Gilon i ogłosiła przeparowanie. Wybierały dziewczyny. Gdy większość z uczestniczek podjęła decyzję, przyszła kolej na Olę. Zostało jej dwóch kandydatów: Dawid i Mateusz. W tym momencie Krąg Ognia poszerzył nowy bohater. Kuba, inaczej Jay, od razu pokazał, że jest pewny siebie. Ku zaskoczeniu reszty, Ola bez wahania go wybrała. Co za tym idzie, Dawid i Mateusz musieli pożegnać się z programem. Fani byli ciekawi nowego islandera. Wywęszyli jednak pewien ciekawy fakt z jego życia.

"Love Island". Fani węszą spisek

Producenci "Love Island" regularnie dodają posty na profilu programu na Instagramie. Tak również było ze zdjęciem Kuby. Fani postanowili zobaczyć jego konto. Na jaw wyszły niespodziewane fakty. Okazało się, że pewna kobieta oznaczyła go na ujęciu z wakacji, z podpisem "Teneryfa z moim ukochanym". Zdjęcie zostało zrobione zaledwie tydzień przed pojawieniem się Jaya w programie. 

 

Fani nie mają wątpliwości, że Jay jest w związku. Widzowie zaczęli się zastanawiać, co zatem robi w programie, który ma umożliwić mu znalezienie drugiej połówki. W komentarzach zawrzało. Pojawiały się nawet głosy od osób, które potwierdziły doniesienia o dziewczynie Kuby. 

'Love Island'. Kuba ma dziewczynę?'Love Island'. Kuba ma dziewczynę? fot. https://www.instagram.com/loveislandwyspamilosci/

Pod postami Kuby, jego rzekomej partnerki i programu "Love Island" nie brakuje krytyki. Fani zarzucają produkcji kłamstwo. Twierdzą, że cały scenariusz randkowego show jest ustawiony. Z pewnością nie zadziała to pozytywnie na odbiór odcinków z udziałem Jaya. 

'Love Island'. Kuba ma dziewczynę?'Love Island'. Kuba ma dziewczynę? fot. https://www.instagram.com/jacob_jay_wise/

Co sądzicie o tej sytuacji? Kuba powinien opuścić "Love Island"?

Ola Tomala 'Love Island' "Love Island". Ola przeszła spektakularną metamorfozę. Jest nie do poznania

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Widzowie uderzają w Julię za jej "przeprosiny" wobec Oli. Powiało chłodem

Więcej o: