"Love Island". Aga stwierdziła, że osoby korzystające z komunikacji miejskiej są obrzydzające. "Obraziła 3/4 społeczeństwa"

Agnieszka z "Love Island" postanowiła podzielić się w programie opinią na temat komunikacji miejskiej. Wszystko przez wyznanie jej aktualnego partnera Kuby, że rzadko korzysta z auta. Uczestniczka była zniesmaczona i wygląda na to, że Kuba nie jest już dla niej atrakcyjny.

Widzowie dosadnie określili ostatnie odcinki "Love Island" twierdząc, że romantyczne poszukiwanie miłości na wyspie przerodziło się już w klub swingersów. Mateusz po odejściu Alicji z programu rzucił się na prawie wszystkie uczestniczki i zdążył już całować się z Olą, Agatą i ostatnio ku zaskoczeniu wszystkich - Beatą. Agata jeszcze przed chwilą próbowała stworzyć związek z Hubertem, ale zniszczyła tę relację pocałunkiem z Adamem. Zraniony Hubert stworzył parę z Beatą, której wcześniej serce złamał Adam. Ich szczęście nie potrwało jednak długo, bo Beata potajemnie całowała się z Mateuszem. Nie nadążacie? Takiej edycji chyba w historii programu nie było. Jedno jest pewne, wrażeń z pewnością nie brakuje. W ostatnim odcinku największa krytyka spadła na Mateusza, który po odejściu Alicji rzucił się w wir cielesnych doznań i na Agnieszkę. Ta zdegustowana oświadczyła, że ludzie w komunikacji miejskiej są... obrzydliwi.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje, jak przyrządzić pyszne curry

Tiktoker zaraził się na siłowni chorobą weneryczną. Popełnił jeden istotny błąd Tiktoker zaraził się na siłowni chorobą weneryczną. Popełnił jeden istotny błąd

"Love Island". Agnieszka stwierdziła, że ludzie w tramwajach i autobusach są obrzydliwi

Agnieszka z "Love Island" jest teraz w parze z dużo starszym od siebie Kubą. W ostatnim odcinku mężczyzna był zafascynowany jej "pupą z kosmosu", którą z radością nasmarował oliwką do opalania.

Z Agnieszką nie da się porozmawiać to, chociaż sobie tyłek poklepał - stwierdziła uszczypliwie jedna z widzek.

Wyglądało na to, że ich relacja ma się wyśmienicie, ale kiedy Kuba oświadczył, że późno zrobił prawo jazdy i rzadko korzysta z samochodu, Agnieszka prawie zemdlała. Uczestniczka stwierdziła, że nie wyobraża sobie codziennego korzystania z komunikacji miejskiej, a ludzie w tramwajach i autobusach są po prostu obrzydliwi. Wygląda na to, że bez auta Kuba bardzo stracił na atrakcyjności i Aga szybko się od niego odsunęła. Kiedy para miała chwilę na zgłębienie tego tematu, Kuba zapytał, dlaczego pojawił się między nimi wyraźnie odczuwalny dystans.

Ta sytuacja, z tym że nie jeździsz autem i powiedziałeś coś o autobusie i ja miałam takie... Duże oczy zrobiłam. Różni ludzie jeżdżą tymi tramwajami i autobusami. Są dziwni, tacy strasznie obrzydzający. Ja nie chciałabym mieć na co dzień styczności z takimi ludźmi. Wiesz, o co chodzi.... - wyznała Agnieszka. 

Kuba zrobił zdziwioną i zdegustowaną słowami uczestniczki minę i krótko to podsumował. 

No, mamy inne podejście do tego. Ja mieszkam w centrum i nie potrzebuję samochodu - podsumował Kuba.

W rozmowie przed kamerami Agnieszka wyraziła swoje obawy wobec relacji z Kubą. Jak się okazuje, kwestia komfortowego przemieszczania się po mieście jest dla niej bardzo istotna.

Nie wiem, czy Kuba myśli, że zafunduje mi miesięczny i będzie okej, ale ja wiem, że jednak tutaj kwestia dogadania się - stwierdziła Agnieszka.

Co na to widzowie? Nie zostawili na niej suchej nitki.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

"Love Island". Widzowie oburzeni sławami Agnieszki. "Właśnie obraziła większość społeczeństwa"

Co o opinii Agnieszki na temat komunikacji miejskiej sądzą widzowie? Uczestniczka mocno oberwała. 

Ludzie w komunikacji są obrzydliwi? Właśnie obraziła 3/4 społeczeństwa.
Powiedzcie, że to żart na zbliżający się prima aprilis.
Agnieszko - my, obrzydzający ludzie z autobusu też nie chcemy mieć z tobą styczności.
Księżniczka niech sam zrobi prawko i kupi auto, a nie szuka sponsora, który będzie ją woził - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o nowym sezonie "Love Island"?

'Królowe życia'. Julia Von Stein była świadkiem kradzieży. Wraz z przyjacielem dopadła złodzieja "Królowe życia". Julia Von Stein była świadkiem kradzieży. Pomogła złapać złodzieja

Zobacz też: Książę William i księżna Kate, aby uniknąć skandalu, odwołali oficjalną wizytę. W grę wchodził dawny spór

Więcej o: