"Love Island". Alicja ostro o uczestnikach programu. "Najbardziej zakłamana relacja na wyspie"

Alicja, która "Love Island" opuściła już jakiś czas temu, w trakcie rozmowy z fanami zdradziła, co myśli o pozostałych uczestnikach wyspy. Nie gryzła się w język.

Alicja Ostrouch podczas udziału w "Love Island" wzbudzała wiele emocji wśród widzów. Krytykowano jej zachowanie w stosunku do jej ówczesnego partnera Mateusza, o którym radośnie stwierdziła, że jest "zaklepany" po nocy w kryjówce. Fanom show nie podobało się też nakręcanie hejtu na Olę. Kiedy do studia wpadła Doda, aby wygarnąć uczestnikom, co zarzucają im widzowie, to właśnie Alicja dostała największą reprymendę. W pewnym momencie uczestniczka tak bardzo podpadła, że apelowano, aby została wyrzucona z programu. Wkrótce potem opuściła willę. Po opuszczeniu wyspy rzuciła się w wir wywiadów i zaczęła korzystać z popularności. Była partnerka Mateusza właśnie zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z fanami i wygarnęła, co myśli o pozostałych uczestnikach wyspy.

Zobacz wideo "Love Island". Wraca drama Daniela i Tay. "Zgłaszam sprawę na policję"

"Love Island". Alicja opowiedziała o konflikcie z Olą. Zaskoczyła wszystkich wyznaniem

Alicja z "Love Island" poprosiła fanów na Instagramie, aby zadawali jej pytania. Bardzo wiele z poruszonych kwestii dotyczyło relacji z innymi mieszkańcami wyspy, w tym m.in. konfliktu z Olą. Alicja zrzuciła winę na montaż, który miał zakłamywać rzeczywistość. Podkreśliła też, że Ola złamała w programie jej zasady przyjaźni, dlatego pojawił się konflikt, który szybko wymknął się spod kontroli. Co ciekawe, teraz to właśnie Oli najbardziej kibicuje. Uczestniczka przyznała, że Ola i Hubert są najszczerszymi osobami w programie.

Karolina Gilon i Adam Boguta "Love Island". Karolina Gilon zaatakowana przez widzów. Poszło o Adama

Może to wydać się śmieszne, co powiem, ale szczerze w tym momencie najbardziej kibicuję Oli i Hubertowi. Mam nadzieję, że wejdzie nowy uczestnik, z którym uda jej się stworzyć relację. Ja i Ola mamy ciężkie charaktery i, mimo że nie zawsze się dogadywałyśmy, to widać po niej, że jest szczerą osobą i szuka prawdziwej miłości. Zasługuje na to każdy, bez względu na to, czy kogoś lubimy lub też nie. Ola jest w tym momencie dla mnie jedyną uczestniczką programu, która faktycznie jest sobą, tak jak Hubert - podkreśliła Alicja.

'Love Island'. Ola i Agnieszka'Love Island'. Ola i Agnieszka fot. instagran.com/loveislandwyspamilosci

"Love Island". Alicja Szczerze o przyjaźni Mateusza z Agatą. "Najbardziej zakłamana relacja w całej willi"

Alicja z "Love Island" podczas rozmowy z fanami odpowiedziała też na najbardziej drażliwe kwestie. O relacji Mateusza i Agaty nie miała do powiedzenia nic dobrego. Dosadnie oceniła zachowanie uczestników. Przypomnijmy, że kiedy Alicja była jeszcze mieszkanką willi, to m.in. Agata była jej najbliższą przyjaciółką. Padło też pytanie o najbardziej fałszywe osoby na wyspie. Nowa uczestniczka Sandra, która stworzyła właśnie relację z eks Alicji, znalazła się w tym zaszczytnym gronie. A wspomniana święta trójca to nikt inny, jak Kamil, Mateusz i Adam.

Sandra Dorsz, Tomasz Fornal "Love Island". Sandra spotykała się ze znanym siatkarzem? Fani mają dowody

Największy gracz na wyspie to... ? - zapytała jedna z fanek. 
Święta trójca, Sandra i Agata - odpowiedziała Ola. 
Co myślisz o relacji Mateusza z Agatą? - zapytała widzka. 
Jest chyba w tym momencie najbardziej zakłamaną relacją w całej willi. Mateusz mówił, że nigdy nie mógłby być z taką dziewczyną i że Agata jest graczem. Mówi, że nie lubi makijażu zarówno mi jak i teraz Sandrze, a Agacie mówi, że woli jak jest pomalowana - stwierdziła Alicja.
 

"Love Island". Alicja gorzko o zachowaniu Mateusza: brak klasy i szacunku

Widzowie byli też ciekawi reakcji Alicji na zachowanie Mateusza, po tym, jak uczestniczka opuściła willę. Po jej wyjściu Mateusz odzyskał wolność i zaczął romansować prawie ze wszystkimi dziewczynami. Buziaków rozdał co niemiara. Jak twierdzi Alicja, nie to przeszkadzało jej najbardziej. Zawiodła się na zachowaniu Mateusza, który po tym, jak opuściła willę, źle się o niej wypowiadał.

'Love Island' "Love Island". Teraz Hubert rozdaje karty. Beata nie tego się spodziewała

Chętnie się dowiem, co miał w głowie, wybierając nagle taki front. Jego zachowanie po moim odejściu uważam za niegrzeczne i wcale nie mówię o całowaniu się, czy poznawaniu dziewczyn, a o tym, w jaki sposób wypowiada się o mnie. Brak klasy i szacunku - podsumowała.

"Love Island". Alicja skomentowała relację Adama i Marty. "Nie szczera"

Alicja skomentowała także związek Marty i Adama. W ostatnim odcinku "Love Island" Adam przyznał uczestniczce, że się w niej zakochuje. Widzowie jednoznacznie stwierdzili, że zachowują się z Martą jak para niewyżytych nastolatków i całe dnie spędzają na całowaniu. Zwrócono też uwagę na to, że nagle tuż przed finałem wszyscy są podejrzanie "wielce zakochani". Kiedy Adam pojawił się w programie, zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, więc widzom trudno uwierzyć w szczerość jego wyznań. Co sądzi o tym Alicja?  

Julia Drewa 'Love Island' "Love Island". Tak kiedyś wyglądała Julia. Zmieniła się diametralnie

Czy myślisz, że związek Marty i Adama jest szczery? - zapytała widzka. 
Ciężko mi to ocenić, ale znając i widząc, jak zachowuje się Adam, myślę, że nie - odpowiedziała Alicja.
 

Co nowego na wyspie? W ostatnim odcinku "Love Island" dużo się działo. Uczestnicy zebrali się w kręgu ognia. Doszło do nowego przeparowania. W konsekwencji Wyspę Miłości musiały opuścić dwie uczestniczki. Kuba sporo namieszał. Jego wybór ostro skomentowała odrzucona dziewczyna. Więcej przeczytasz TUTAJ

Więcej o: