"Love Island". Teraz Hubert rozdaje karty. Są też nowe twarze z "Warsaw Shore". Miny pozostałych mówią same za siebie

Uczestniczki "Love Island" wróciły do willi. Czas na przeparowanie. Hubert miał być pewną parą dla Beaty, ale zaskoczył wszystkich. Tego nie spodziewała się nawet sama prowadząca.

W najnowszym odcinku "Love Island" do willi wróciły zażenowane zachowaniem chłopaków uczestniczki. Po "Casa Nowa" miały zupełnie inne nastawienie do swoich partnerów. Tego, co zobaczyły, nie da się już odzobaczyć. Niestety tym razem podczas przeparowania to panowie podejmowali decyzje, więc tym razem panie nowo zdobytej wiedzy nie mogły użyć w praktyce. Panowie mogli wybrać którąś ze stałych mieszkanek willi, lub zdecydować się na budowanie relacji z którąś z nowych dziewczyn. Największym zaskoczeniem była decyzja Huberta i zachowanie Jaya w kręgu ognia. Finał "Love Island" już 9 kwietnia, więc mieszkańcom willi zostało mało czasu na znalezienie prawdziwej miłości. 

Zobacz wideo Przepis na naleśniki gryczane Karoliny Gilon

"Love Island". Hubert miał wyjść z willi sam. Tak się nie stało. Nie zgadniecie, kogo wybrał

W najnowszym odcinku "Love Island" Beata przyznała, że liczy na to, że Hubert wróci do kręgu ognia sam. Uczestniczka chciała mieć szansę na to, aby się lepiej poznać. Ostatnia rozmowa bardzo ich zbliżyła i zadeklarowała, że skupi się tylko na nim. Hubert owszem wyszedł z willi sam i na twarzy Beaty ukazał się wielki uśmiech. Niestety islanderka za szybko się ucieszyła, bo tuż za nim pojawiła się Sandra. Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Mina Beaty dokładnie odzwierciedliła jej zaskoczenie. Co na to widzowie? Mają na Huberta jednak inny pomysł, chcą połączyć go znów z Agatą. Będzie w tej relacji happy end? Czas pokaże. Dużym zaskoczeniem była też decyzja Jaya, który po perypetiach ostatniej nocy, kiedy uciekł z kryjówki zasiadł obok... Oli. 

Joanna Liszowska Joanna Liszowska na wielkie gale nosi doczepy, ale to w takim wydaniu jest najpiękniejsza

Sama rozmowa dała mi do zrozumienia, że czegoś brakowało mi od początku w innych relacjach po prostu zainteresowania szczerego, no i też przy Sandrze nie mam znaków zapytania, które pojawiły się przy innych osobach - wyjaśnił Hubert.
 

"Love Island". Nowe chłopaki na wyspie. Recycling z "Warsaw Shore"? Widzowie rozbawieni

Na "Love Island" ku zaskoczeniu singielek pojawiło się dwóch nowych chłopaków. Kim są nowi panowie na wyspie? Kamila J. dobrze już znacie, bo to weteran reality show. Uczestnik znany jest z kontrowersyjnego "Warsaw Shore", więc w willi może szybko rozkręcić niezłą imprezę. Widzowie ostatnio przemianowali "Love Island" na wyspę swingersów, ale w porównaniu z programem, z którego przyszedł Kamil zachowanie wyspiątek to niewinne igraszki. Co na to widzowie? Oberwało się produkcji. 

Kourtney podpadła fanom za zdjęcie jedzenia w łazience Kourtney Kardashian podpadła fanom za ucztę w toalecie. "Obrzydliwe"

Słabo, że dają facetów z innych programów.
"Warsaw Shore", "Top Model" jeszcze do kolekcji kogoś z "Rolnik szuka żony".
Stiflera jeszcze dajcie - czytamy na Instagramie.
 

W poprzednik odcinku "Love Island" nowa uczestniczka Ola B. mogła zadecydować, kogo zabierze do kryjówki. Dziewczyna od razu wybrała Jaya, bo to właśnie z nim spośród chłopaków poczuła największą więź. Podczas romantycznego wieczoru zaczęła długie wywody na temat związków, które znużyły uczestnika. Gdy dziewczyna opuściła pomieszczenie, wyszeptał do mikrofonu, że czeka na Beatę, która jest nie tylko ładna, ale i mądra. Ola w nieoczekiwanym momencie postanowiła pokazać się nago, odsłoniła ręcznik i pokazała gołe ciało. Zszokowany przebiegiem tego wieczoru Jay uciekł z kryjówki. Takiej sytuacji nigdy wcześniej nie było w historii programu. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: