"Love Island". Julia kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Za sprawą zabiegów diametralnie się zmieniła

Julia, nowa uczestniczka "Love Island", wywołała poruszenie swoim wejściem do hiszpańskiej willi. Widzowie największą uwagę zwrócili na jej spore usta. Starsze zdjęcia islanderki wskazują, że są one dziełem medycyny estetycznej.

Juliia weszła do "Love Island" w towarzystwie kilku nowych dziewczyn. 21-latka jest trenerką personalną i pochodzi z Malborka. Póki co, próbuje budować relację z Kubą, ale w sieci największe kontrowersje wywołuje jej wygląd, nie związek. Okazuje się, że Drewa jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Sprawdźcie, jaką przeszła drogę.

"Love Island". Julia na starych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej

Uczestniczka "Love Island" może się pochwalić bardzo wydatnymi ustami. Dotarliśmy do starych zdjęć Julii na Instagramie, na których możemy zobaczyć, jak jej wygląd ewoluował przez lata. Jeszcze jakiś czas temu islanderka była blondynką, a rozmiar jej ust był o wiele mniejszy. Również biust sprawiał wrażenie mniej obfitego. Jako nastolatka Julia była skupiona na budowaniu masy mięśniowej i brała udział w zawodach sylwetkowych. Obecnie jej muskulatura jest bardziej subtelna, ale pasja do sportu została.

 

"Love Island". Widzowie reagują na przemianę Julii

Zdjęcia Julii odkopali również widzowie "Love Island". Na Instagramie zostawili mnóstwo komentarzy, w których wyrazili swoje zaniepokojenie drastyczną metamorfozą islanderki. Wielu internautom poprzedni image Drewy bardzo się podobał. Padło sporo gorzkich słów.

Zdecydowanie bardziej delikatnie i ładniej jest ci w blondzie. Jesteś piękną kobietą i nie warto z niczym przesadzać, bo to działa w drugą stronę niestety. Pozdrawiam! Bądź sobą!
Zobacz wideo "Love Island". Wraca drama Daniela i Tay. "Zgłaszam sprawę na policję"
Twoja broda w programie wygląda źle. Czemu sobie to zrobiłaś i kto jest takim partaczem? Z tego co widzę, to na starych zdjęciach masz normalną buzię.
Sylwetki tylko pozazdrościć. Usta i broda w programie wyglądają niefajnie, delikatnie mówiąc...

Nie zapominajmy jednak, że medycyna estetyczna jest dla ludzi i każdy ma prawo do korzystania z jej oferty. Jeżeli Julia lepiej czuje się w obecnym wydaniu, to gratulujemy podjętych decyzji. Miejmy nadzieję, że Drewa odnajdzie się w hiszpańskiej willi. Najnowszy odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany w środę 29 marca o godzinie 21:00.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.