"Love Island". Agata zażenowana zachowaniem Mateusza. Test wierności poszedł chłopakom fatalnie. "Zwykły oszust"

Agata z "Love Island" zobaczyła, co podczas jej nieobecności wyprawia Mateusz. Zażenowana powiedziała, co myśli o jego namiętnych pocałunkach z Sandrą.

Dziewczyny z "Love Island" przeniosły się ostatnio do "Casa Nowa", skąd na bieżąco mogą podglądać swoich partnerów. To test wierności, którego do tej pory nie było w historii programu. Jak zdali go panowie? Gorzej być nie może. Podczas nieobecności dziewczyn na wyspę wkroczyło sześć atrakcyjnych singielek. Po kilku godzinach z nowymi uczestniczkami panowie zupełnie zapomnieli, że wcześniej tworzyli z kimś relacje. Reakcja zdegustowanych i zawiedzionych uczestniczek w "Casa Nowa" mówi sama za siebie. Agata i Agnieszka otwarcie wyznały, co sądzą o swoich niewiernych partnerach.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje, jak przyrządzić pyszne curry

"Love Island". Agata i Agnieszka oburzone zachowaniem chłopaków. "Zaufałam ci"

Agata na "Love Island" tworzyła związek z Hubertem, ale miała dużo wątpliwości, bo uczestnik ma spokojne usposobienie, a ona jest jego zupełnym przeciwieństwem. Na własne życzenie zrujnowała tę relację, całując się potajemnie z Adamem. Dopiero potem uświadomiła sobie, że straciła coś wartościowego i swoim porywem namiętności przekreśliła szansę na związek z Hubertem. Zagubiona nawiązała relację z Mateuszem, który po odpadnięciu Alicji był otwarty na uczestniczki. Tuż przed odejściem do "Casa Nowa" Agata bardzo się do niego zbliżyła. Para odbyła szczerą rozmowę, podczas której dziewczyna opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie bez ojca. Na koniec obydwoje się popłakali. Wyglądało na to, że ten ważny moment jest początkiem czegoś wartościowego, ale... test wierności to zweryfikował. Kiedy Agata zniknęła z willi, Mateusz szybko o niej zapomniał i rzucił się w ramiona modelki Sandry. Co ciekawe dziewczyna spodobała się też Hubertowi. W "Casa Nowa" Agata mogła podejrzeć, jak Mateusz namiętnie całuje się z nową uczestniczką. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku Kuby, który w kilka godzin zapomniał o Agnieszce. Dziewczyny w wypowiedziach przed kamerami wylały wszystkie żale. 

No jest zwykłym wodolejcą i oszustem. Mówi mi jedno, robi ze mną jedno, po czym mnie nie ma i robi to samo z inną kobietą. No mega słabe - stwierdziła Agnieszka. 
Zaufałam ci, wyjawiłam ci takie sekrety, a wystarczył dzień, żeby o tym wszystkim zapomnieć i nazywać się koleżanką - powiedziała rozgoryczona Agata.
 

"Love Island". Ola czule o relacji z Jayem: śmieci wyrzuciły się same

Ola na "Love Island" stworzyła ostatnio relację z Jayem. Wszystko zapowiadało się dobrze, ale kiedy uczestnik został w willi bez niej, poszedł w ślady kolegów i szybko zapomniał, że miał jakąkolwiek partnerkę. Kolejny test wierności niezdany. Ola mogła obserwować poczynania chłopaka z "Casa Nowa". Co zobaczyła? Jak namiętnie całuje się z nową Olą. Trudno nadążyć za wydarzeniami na wyspie. Zdegustowana i zażenowana Ola od razu przekreśliła te relacje. Więcej przeczytasz tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.