"Love Island". Poznajecie je? Tak, to uczestniczki aktualnej edycji. Jedna z nich jest dziś złotowłosą blondynką

Jak uczestnicy "Love Island" wyglądali kilka lat temu? Adam był prawie łysy, a Ola miała kruczoczarne włosy. Zobaczcie, jak przez lata się zmienili. Z pewnością się zdziwicie, bo część z nich trudno nawet poznać.

Nowa edycja "Love Island" trwa w najlepsze i już okrzyknięto ją najbardziej kontrowersyjną w historii programu. Wszystko za sprawą frywolnego zachowania uczestników. Trudno się połapać, kto z kim aktualnie romansuje. Kiedy z programu odpadła Alicja, która przez kilka pierwszych odcinków tworzyła silną parę z Mateuszem, widzowie przemianowali nazwę programu na "Wyspę swingersów". Wszystko za sprawą zachowania jej eks partnera, który po odzyskaniu wolności i zerwaniu się ze związkowych więzów, rzucił się na wszystkie uczestniczki i postanowił z każdą się całować. Najbliższe odcinki zapowiadają się jeszcze lepiej, bo panie właśnie spakowały walizki i w tajemnicy przed panami wybyły na krótki urlop do "Casa Amor" Zastanawialiście się, jak kilka lat temu wyglądali uczestnicy? Na starych zdjęciach trudno ich poznać.

Zobacz wideo Przepis na naleśniki gryczane Karoliny Gilon

"Love Island". Stare zdjęcia uczestników. Zobaczcie, jak się zmielili. Niektórych trudno poznać

Uczestnicy najnowszej edycji "Love Island" budzą wśród widzów wiele emocji. Kiedy w programie pojawiła się Agata, po raz pierwszy w historii show każdy z panów zadeklarował, że chce stworzyć z nią parę. Adam, który znany jest widzom z "Top Model", na wyspie pełni rolę naczelnego dowcipnisia. Jego poczucie humoru rozluźnia atmosferę, ale zdążył też podpaść widzom. Oberwał za częste zmienianie dziewczyn. Sytuacja była na tyle irytująca, że fani zażądali wyrzucenia go z programu. W tej kategorii już zdążył go prześcignąć Mateusz, który przejął od niego pałeczkę największego podrywacza w willi. Wśród dziewczyn także sporo się dzieje. Alicja szybko stała się najmniej lubianą uczestniczką programu i widzowie także nominowali ją do odejścia. Wszystko za sprawą jej zachowania wobec Oli, która ciągle stawała się ofiarą ataków dziewczyn. Na brak emocji w programie z pewnością nie można narzekać. Zobaczcie, jak uczestnicy show wyglądali, zanim pojawili się na "Wyspie miłości".

"Love Island". Ola Tomala zmieniła się nie do poznania. Poznajecie tę dziewczynę?

Ola Tomala do programu "Love Island" dołączyła kilka dni po rozpoczęciu programu. Nie jest to jej pierwszy raz na wyspie, bo wcześniej wzięła udział w czwartej edycji show. Jak wyglądała kiedyś? Uczestniczka przyznała, że miała kompleksy i skorzystała z medycyny estetycznej, aby się ich pozbyć. Ola zoperowała nos, powiększyła usta i wybieliła zęby. Na starych zdjęciach trudno ją poznać. Dziś jest blondynką, a na fotografii z 2015 roku miała jeszcze ciemne włosy.

Ja dwa lata temu wyglądałam zdecydowanie gorzej i mi we mnie prawie nic nie pasowało. I ja mówię: Wszystko do wymiany, hurtowo! Zrobiłam usta, poszłam na wybielanie zębów, umówiłam się na permanentne brwi, umówiłam się na operację nosa, później ogarnęłam sobie oczy, no i w końcu się cieszę. Pozbyłam się kompleksów - wyznała na wizji.

'Love Island'. Jak zmienili się uczestnicy'Love Island'. Jak zmienili się uczestnicy fot. mat. prasowe/instagram.com/ola_loveisland4

"Love Island". Adam Boguta jest już weteranem reality show. Debiutował jeszcze w "Top Model"

Adam Boguta po raz pierwszy pojawił się w telewizji w czwartej edycji "Top Model" w 2014 roku. Dom modeli opuścił szybko, bo już jako czwarty, ale to nie przeszkodziło mu w zrobieniu kariery. Z programu możecie go pamiętać m.in. z kontrowersyjnej sesji w rzeźni, gdzie uczestnicy pozowali w kreacjach z surowego mięsa. Adam ma 191 centymetrów wzrostu, więc spełnia jedno z najważniejszych kryteriów w tym zawodzie. Kilka lat spędził w Azji, gdzie pracował jako model.

Adam jest też DJ'em i producentem muzycznym. Ta pasja pozwoliła mu podróżować po świecie. Od zakończenia jego przygody z "Top Model" na jego ciele przybyło mnóstwo tatuaży. Klatka piersiowa Adama to z całą pewnością mapa jego ostatnich przeżyć w życiu. W "Love Island" najpierw zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, a w jednym z ostatnich odcinków się ustatkował i poprosił Martę, aby została jego dziewczyną. Podekscytowana uczestniczka przyjęła tę propozycję, a pierwszy poważny związek w programie para przypieczętowała w kryjówce. Na jak długo starczy im zapału? Do męskiej części mieszkańców willi dołączyły nowe uczestniczki, więc z pewnością będzie to prawdziwy test dla ich romantycznych deklaracji.

'Love Island'. Uczestnicy show na starych zdjęciach'Love Island'. Uczestnicy show na starych zdjęciach fot. mat. prasowe / instagram.com/drummeerr/

"Love Island". Jagoda wyszła z programu za Wojtkiem. Jak wyglądała kiedyś? Zmieniła nie tylko kolor włosów

Jagoda Gromala w "Love Island" stworzyła parę z Wojtkiem. Kiedy mężczyzna opuścił program, nie mogła powstrzymać łez i podjęła zaskakującą decyzję o odejściu z show. To właśnie do Wojtka poczuła coś więcej i nie wyobrażała sobie kontynuowanie programu bez niego, a tym bardziej wdawania się w nowe relacje z innymi mężczyznami. Uczestnicy już wrócili do Polski i razem podbijają Warszawę. Wojtek o partnerce z programu mówi "słodki aniołek z Bieszczad", więc z pewnością jest między nimi dużo czułości. Jak widzą razem wspólną przyszłość? Czas pokaże. Więcej zdjęć metamorfoz uczestników znajdziecie w galerii na górze strony.

Dzięki tej wspaniałej osobie wróciłem do domu szczęśliwy. To była piękna przygoda! Coś, czego nigdy nie zapomnę. Nawet nie wiecie, ile razem z Jagodą przeszliśmy. Będziemy się wspierać, co by się nie działo. Dziękuję wam za wsparcie, które nam okazujecie i to, jak kibicujecie nam w tym wszystkim. Jednak pamiętajcie, że to początek naszej znajomości i chcemy, żeby to wszystko toczyło się swoim naturalnym tempem - napisał Wojtek na swoim profilu na Instagramie.

'Love Island'. Uczestnicy show na starych zdjęciach'Love Island'. Uczestnicy show na starych zdjęciach fot. mat. prasowe/ instagram.com/jagodagromala

Jak sądzicie, kto najbardziej się zmienił? Program "Love Island" zwrócił ostatnio uwagę Klaudii z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno wyszło na jaw, że jest wierną fanką show i regularnie ogląda odcinki już od kilku edycji. Rolniczka brutalnie oceniła zachowanie uczestników i nie zostawiła na nich suchej nitki. Zobaczcie, jakie zdanie na temat programu ma Klaudia. Więcej przeczytacie TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.