"Love Island". Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Są oficjalnie razem? Jego czuły wpis wiele zdradza

Jagoda i Wojtek z siódmej edycji "Love Island" wrócili do Polski. Fani zastanawiali się, czy poza programem ta dwójka stworzy prawdziwą relację. Komentarz uczestnika w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości.

Obecnie trwa emisja siódmej edycji "Love Island". Niedawno z programem pożegnał się Wojtek. Ta sytuacja bardzo zmartwiła Jagodę. Uczestniczka nie mogła powstrzymać łez. Podjęła zaskakującą decyzję o odejściu z programu. Wyznała, że poczuła do niego coś więcej i nie chciała kontynuować przygody w hiszpańskiej wyspie bez Wojtka. Byli Islanderzy wrócili już do Polski. Fani zaczęli się zastanawiać, co tak naprawdę ich łączy. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba tłumaczy hejt w "Gogglebox": Nigdy nie jadę personalnie

"Love Island". Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Uczestnik czule skomentował wpis partnerki z programu

W siódmej  "Love Island" nie brakuje wrażeń. Ostatnio głośno jest o dobrowolnym odejściu z programu przez Jagodę. Uczestniczka zdecydowała się opuścić wyspę ze względu na Wojtka. Obecnie oboje wrócili już do Polski. Jak się okazało, zamierzają lepiej się poznać. Choć nie są jeszcze w oficjalnym związku, zamierzają dalej rozwijać tę znajomość. Nie ukrywają jednak, że czują się przy sobie bardzo szczęśliwi. 

Dzięki tej wspaniałej osobie wróciłem do domu szczęśliwy. To była piękna przygoda! Coś, czego nigdy nie zapomnę. Nawet nie wiecie, ile razem z Jagodą przeszliśmy. Będziemy się wspierać, co by się nie działo. Dziękuje wam za wsparcie, które nam okazujecie i to, jak kibicujecie nam w tym wszystkim. Jednak pamiętajcie, że to początek naszej znajomości i chcemy, żeby to wszystko toczyło się swoim naturalnym tempem (...) - napisał Wojtek na swoim profilu na Instagramie.

'Love Island'. Aga wkurzyła widzów opinią o komunikacji miejskiej. 'Właśnie obraziła 3/4 społeczeństwa' "Love Island". Aga wkurzyła widzów opinią o ludziach z autobusów. "Obrzydzający"

Wygląda na to, że Jagoda i Wojtek świetnie się razem bawią po powrocie. W mediach społecznościowych relacjonują wspólnie spędzony czas. Na Instagramie Jagody pojawiły się ostatnio zdjęcia z centrum stolicy i uczestniczka "Love Island" oznajmiła, że razem z Wojtkiem podbijają Warszawę. Pod jednym z kadrów można znaleźć komentarz Wojtka, który najlepiej świadczy o tym, jak bardzo jest zauroczony Jagodą. Zrobiło się słodko. 

Aniołek z Bieszczad - skomentował Wojtek i wpis opatrzył serduszkiem.

'Love Island'. Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Nadal są razem?'Love Island'. Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Nadal są razem? fot. instagram.com/jagodagromala/

"Love Island". Jagoda i Wojtek planują ślub? "Wyznajemy z Jagodą te same wartości i jesteśmy religijni"

Czy Jagoda i Wojtek z "Love Island" mają już poważne plany na przyszłość? Para tuż po powrocie udzieliła wywiadu serwisowi Pomponik.pl i opowiedziała, czy myśli o założeniu rodziny. Jak na razie zarówno Wojtek, jak i Jagoda nie wybiegają tak daleko w przyszłość i skupiają się na poznawaniu siebie nawzajem. Wojtek podkreślił, że docenia w uczestniczce, że wyznaje podobne wartości i jest religijna. Jagoda marzy o tym, żeby w przyszłości zostać mamą. Czy zobaczymy ich wkrótce na ślubnym kobiercu? Czas pokaże. Więcej zdjęć Wojtka i Jagody znajdziecie w galerii na górze strony. 

Nie rozmawialiśmy jeszcze o etapie ślubu, chyba jest jeszcze za wcześnie. Wyznajemy z Jagodą te same wartości i jesteśmy religijni. To mi zaimponowało, że Jagoda się tego nie wstydziła i przed snem się modliła. Zauważyłem to i bardzo to doceniłem - powiedział Wojtek.
Moim marzeniem jest kiedyś założyć rodzinę i chciałabym być kiedyś mamą. Całe serduszko oddałabym dla dzidziusia, myślę, że Wojtek tak samo- wyznała Jagoda - dodała Jagoda.

Leonie Smith Tiktokerka wysłała do ojca filmik po operacji nosa. "Nie mogę oddychać"

Co po odpadnięciu Wojtka i Agaty słychać na wyspie miłości? Sporo się dzieje i każdy odcinek to nowa dawka emocji. Największym zaskoczeniem okazał się Mateusz, który po tym jak z programu wyleciała jego partnerka Alicja, rzucił się w wir cielesnych uniesień z innymi uczestniczkami. Podekscytowany odzyskaną wolnością zdążył już całować się z Olą, Agatą i Beatą. Widzowie twierdzą, że powinni już odebrać uczestnikom alkohol w programie, bo chyba już całkowicie stracili kontrolę. Alicja zdradziła, jak wygląda kwestia dostępności procentowych trunków na wyspie. Możecie się zaskoczyć. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: