"Love Island". Widzowie mają dosyć Alicji i Adama. Chcą ich wyrzucić z programu. Oberwało się produkcji

Widzowie "Love Island" są oburzeni zachowaniem Alicji i Adama. Żądają, aby kontrowersyjni uczestnicy opuścili "Wyspę Miłości". Fani mają też pretensje do produkcji programu.

Siódmą edycję "Love Island" bez wątpienia można uznać za jedną z najbardziej emocjonujących. Niedawno w programie pojawiła się Doda. Wokalistka miała kilka uwag co do zachowania niektórych uczestników. Najbardziej dostało się Alicji i Adamowi. Islanderzy chyba nie specjalnie przejęli się słowami piosenkarki, nie zmienili bowiem swojego zachowania. Widzowie mają już dosyć. Zaapelowali do produkcji.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

"Love Island". Widzowie mają dosyć Alicji i Adama. Chcą ich wyrzucić z programu

Alicja i Adam należą do grona najbardziej kontrowersyjnych uczestników siódmej edycji "Love Island". Ich zachowanie niejednokrotnie było krytykowane przez widzów. Islanderzy nie biorą sobie jednak do serca nieprzychylnych komentarzy i nie zamierzają się zmieniać. Fani mają nadzieję, że Alicja i Adam wkrótce opuszczą program.

Mam nadzieję, że w końcu wywalili Adama z tego programu! Do "Warsaw Shore" idź, tam się odnajdziesz.
Brzydzę się hejtem, ale Adam, wracaj do przedszkola. Najgorsze, że ranisz wartościowe kobiety, jak Beata. Odrób najpierw lekcję z dojrzałości, pobaw się lalkami, zanim zaczniesz zadawać się z prawdziwymi kobietami.
W końcu trzeba przeprowadzić ankietę w aplikacji, który z uczestników jest najbardziej nielubiany i musi opuścić program. Bedą to Alicja i Adam - czytamy w komentarzach.

Internauci zarzucili produkcji manipulacje. W programie pojawili się nowi uczestnicy, który mogli uratować zagrożonych Islanderów. Wcześniej Kuba i Marta byli na randkach z Alicją i Adamem.

Alicja i Adam wyjazd z wyspy. Nie rozumiem, po co my mamy głosować skoro produkcja i tak robi po swojemu. Ci, których wskazali widzowie, powinni robić wypad, a nie jeszcze jakieś ratowanie.
Jak nowi wybiorą Alicję i Adama, to ewidentnie ustawka,
Po co mamy głosować, jak produkcja robi i tak co chce! - grzmieli fani.

'Love Island'"Love Island". Uczestnicy pokłóceni. Pocałunek Agaty i Adama wywołał aferę

Myślicie, że Alicja i Adam już wkrótce pożegnają się z programem?

Więcej o: