"Love Island". Zażenowana Ola krótko podsumowała zachowanie Jaya. "Jest mi potrzebny jak rybie ręcznik"

Na "Love Island" nowe uczestniczki zabawiły się z chłopakami w "całowanie w ciemno". Grę z ukrycia obserwowały ich partnerki, które były zażenowane wydarzeniami na wyspie. Ola wreszcie przejrzała na oczy. To koniec jej relacji z Jayem? Podsumowała to konkretnie. "Bajerant".

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Love Island" dziewczyny udały się na krótki urlop do nowej willi, gdzie czekała na nie niespodzianka. Ku zaskoczeniu uczestniczek nie było tam sześciu gorących singli, ale duże monitory. W trakcie pobytu w "Casa Nowa" islanderki mogą podglądać swoich partnerów z ukrycia. To prawdziwy test wierności na wyspie, bo do panów właśnie dołączyło sześć nowych uczestniczek. Poprzeczka postawiona jest wysoko - wszystkie są atrakcyjne. Kto zda ten wyjątkowy sprawdzian? Partner Oli, Jay już poległ. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island". Ola zażenowana zachowaniem Jaya. Przejrzała na oczy?

W najnowszym odcinku "Love Island" uczestniczki ze swojego punkt obserwacyjnego w "Casa Nowa" bacznie obserwowały zachowanie chłopaków. A ci świetnie się bawili podczas gorących pocałunków z nowymi uczestniczkami. Wygląda na to, że Ola wreszcie przejrzała na oczy w kwestii jej relacji z Jayem i zrozumiała, że ten chłopak nie jest dla niej. Widzowie już okrzyknęli ją autorką najlepszych tekstów z programu, kiedy w zabawny sposób podsumowała ich relacje, porównując ją do ryby i.... ręcznika. 

'Love Island'. Dziewczyna Jaya publikuje miażdżące dowody. Apeluje do produkcji. 'On nie jest singlem' "Love Island". Dziewczyna Jaya publikuje dowody. "Nie jest singlem"

Myślałam, że to jest dobry chłopak. Bajeruje mnie, kuje żelazo, póki gorące i...  to po prostu bajerant. Taki facet jest mi potrzebny jak rybie ręcznik. I tyle, co ja mogę powiedzieć - podsumowała Ola.
 

"Love Island". Widzowie wychwalają Huberta i cieszą się, że Ola opuszcza relacje z Jayem

Widzowie "Love Island" wyśledzili ostatnio, że Jay ma dziewczynę i w formularzu na castingu skłamał, że jest singlem. Najbardziej szkoda im było Oli, która od początku programu ciągle obrywa. Najpierw odrzucił ją Adam, a potem stała się ofiarą złośliwych ataków Alicji. Jest jednak pozytywna wiadomość. Ola nie zamierza tracić czasu na ludzi, którzy nie traktują jej z szacunkiem. 

'Love Island'. Nowe uczestniczki na wyspie "Love Island". Nowe singielki na wyspie. Panowie oszaleli z radości

Ola jak zwykle w sedno. Kobieta zna swoją wartość, nie da z siebie zrobić idiotki.
Hubert - jedyny wartościowy mężczyzna, a reszta powinna brać od niego przykład, bo przeważa kilkukrotnie pozostałych inteligencją.
Ola to mega mądra dziewczyna, ma rację. Śmieci same się wyniosły - czytamy w komentarzach widzów.
 

Co jeszcze dzieje się na wyspie? Między chłopakami wywiązała się afera łóżkowa. Hubert kontra reszta w sporze o to, kto gdzie śpi. Widzowie podsumowali to krótko: zachowują się jak banda przedszkolaków. Zgodnie stwierdzili, że Hubert jest najfajniejszym członkiem tej edycji. "Love Island" możecie oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00

Więcej o: