"Love Island". Dziewczyna Jaya przerywa milczenie. Publikuje dowody. "Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam go na wyspie"

Czy Jay z "Love Island" zgłosił się do programu, będąc w związku? Według oświadczenia produkcji zadeklarował, że jest singlem. Inne zdanie na ten temat ma jego rzekoma partnerka. Udostępniła dowody na to, że są parą. Materiały są tak wiarygodne, że trudno je zanegować.

Czy widzów "Love Island" czeka powtórka z ostatniego sezonu, kiedy okazało się, że jeden z uczestników jest w związku poza programem? Wygląda na to, że Jay ma dziewczynę. Widzowie kilka dni temu odkryli, że uczestnik jest otagowany na Instagramie pod zdjęciem użytkowniczki @jessicalouise.x, która w opisie fotografii napisała, że spędza wakacje z ukochanym. W sieci od razu rozpętała się burza. Produkcja show wydała już oficjalne oświadczenie w tej sprawie. W jego treści czytamy, że każdy z uczestników przed przystąpieniem do programu musi wypełnić deklarację, że jest wolny i nie ma żadnych partnerskich zobowiązań. Jay zadeklarował, że jest singlem, ale wygląda na to, że nie był do końca szczery. Jego rzekoma partnerka zalała sieć dowodami na to, że są razem. Zobaczcie sami, czy w świetle tych dowodów jego deklaracja zdaje się być wiarygodna. 

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazała domowe ćwiczenia na brzuch

"Love Island". Jay ma dziewczynę? Opublikowała miażdżące dowody w sieci

Po tym jak fani programu "Love Island" odkryli, że Jay ma dziewczynę, do sprawy postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Niejaka Jessica Loiuse występująca na Instagramie jako @jessicalouise.x zalała sieć dowodami, że Jay jest jej chłopakiem i wielokrotnie wyznawał jej miłość. Dowody na to, że tworzą/tworzyli związek, są przytłaczające. Dziewczyna pokazała screeny ich rozmów, wspólne zdjęcia i miłosne wyznania. Wszystko opatrzyła datami, aby udowodnić, że sprawa nie dotyczy dalekiej przeszłości. We fragmentach rozmów czytamy wyznania chłopaka. Mówił, że uwielbia przy niej spać, komplementował ja i wyznawał miłość. 

Jestem dziewczyną Jakuba. Skłamał i powiedział, że jest singlem, kiedy tak nie jest. Jestem jego dziewczyną. Mam wiadomości, zdjęcia, filmy i zrzuty ekranu, aby udowodnić, że jest moim chłopakiem. W tych zrzutach są również godziny oraz daty naszych rozmów  (...) Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam go na wyspie miłości, kiedy ponad tydzień temu powiedział mi jak bardzo mnie kocha - napisała na Instagramie.

'Love Island' Jay, Ola "Love Island". Nowy uczestnik w programie ma dziewczynę? Fani komentują

Nie jesteś przeciętną Brytyjką. Jesteś egzotyczna. Twoja twarz, piękne oczy, zarysowana szczęka, dołeczki w policzkach i uśmiech. Cała twoja energia. Zawsze jesteś uśmiechnięta i zadowolona, uwielbiam to. Dzięki temu ja też mogę być sobą. Nienawidzę tego, jak mam dobry humor i ludzie wokół to rujnują przez bycie smutnym i negatywnie nastawionym do świata - napisał w jednej z prywatnych wiadomości do Jessiki.

'Love Island'. Dziewczyna Jaya publikuje miażdżące dowody. Apeluje do produkcji. 'On nie jest singlem''Love Island'. Dziewczyna Jaya publikuje miażdżące dowody. Apeluje do produkcji. 'On nie jest singlem' fot. instagram.com/jessicalouise.x

"Love Island". Dziewczyna Jaya zaapelowała do produkcji. "On nie jest singlem"

Jessica, podająca się za dziewczynę Jaya z "Love Island" na wszystkich dowodach, które udostępniła na Instagramie, oznaczyła produkcję programu i prowadzącą Karolinę Gilon. W ten sposób chciała uzyskać jakąś reakcję na kłamstwa uczestnika. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oświadczenie, że Jay zadeklarował, że jest singlem, a produkcja wszystko sprawdza. Co na to fani show? Od razu przytoczyli historię z poprzedniego sezonu. Jeden z uczestników także zataił wtedy, że jest w związku. Widzowie podkreślili, że być może rzekoma partnerka Jaya znalazła sposób na zaistnienie w sieci. Jak jest naprawdę? Prawdopodobnie przekonamy się w najbliższych odcinkach show. Jeśli Jay faktycznie zataił ten fakt, fani tak łatwo mu nie odpuszczą.

'Love Island'. Jagoda i Wojtek "Love Island". Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Uczestnicy zostali oficjalnie parą?

Daty są na wszystkich zrzutach ekranu, które opublikowałam. Nie mam z tego nic do zyskania, jednak Jay nie powinien występować w programie dla samotnych ludzi - napisała na Instagramie.

'Love Island'. Dziewczyna Jaya publikuje dowody'Love Island'. Dziewczyna Jaya publikuje dowody Instagram.com/jessicalouise.x

Co poza tym nowego na "Love Island"? W tej edycji sporo się dzieje. Jagoda i Wojtek właśnie wrócili do Polski i już zdążyli się pochwalić zdjęciami z Warszawy. Alicja po odpadnięciu z programu zabrała się za udzielanie wywiadów mediom. W willi także sporo się dzieje. Agata nie może się pogodzić ze stratą Huberta. A co u Oli? No właśnie wygląda na to, że uczestniczka poważnie zadurzyła się w Jayu. Widzowie już jej współczują w związku z oświadczeniami dziewczyny Jaya. Czy chłopak wyzna jej, jak jest naprawdę? Na bieżąco śledzimy dla was odcinki

Więcej o: