"Love Island". Sandra to nowa uczestniczka. Znamy ją z "Top Model". Na casting przyszła bez makijażu

"Love Island" wciąż budzi emocje, zwłaszcza kiedy na wyspie pojawiają się nowi bohaterowie. W ostatnim czasie do willi weszła uczestniczka, która znana jest widzom z "Top Model".

Nowe odcinki "Love Island" przyniosły sporo zmian. Na wyspie pojawiło się sześć nowych i gotowych na flirt uczestniczek. Jak się okazuje, jednak z nich to znana z "Top Model" Sandra Dorsz. Co więcej, nie jest jedyną twarzą w matrymonialnym programie, którą możemy kojarzyć z modowym formatem TVN-u. Zobaczcie, jak prezentowała się na castingu.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Sandra to nowa uczestniczka. Znamy ją z "Top Model"

Pod koniec marca w "Love Island" ruszyła tzw. akcja Casa Nova, dzięki której dotychczasowe uczestniczki mają możliwość podglądać swoich chłopaków przez ukrytą kamerę. Gdy kobiety zniknęły z luksusowej posiadłości, ich miejsce zajęły nowe singielki: Aleksandra Basiak, Sandra Kosik, Justyna Waczak, Julia Drewa, Marta Kowalska i Sandra Dorsz. Tą ostatnią z nich widzowie doskonale kojarzą z ósmej edycji "Top Model". Co więcej, w tym samym programie pojawił się również inny uczestnik "Love Island" - Adam Boguta. Dorsz pojawiła się na castingu modowego formatu bez makijażu. Momentalnie przekazała również wyrazy uznania dla Marcina Tyszki.

Śledzę "Victoria's Secret", a Marcin Tyszka tutaj związany jest teraz. Ostatnio nawet polubił pan mój komentarz! - zachwycała się Sandra.

Sandra Dorsz 'Top Model'Sandra Dorsz 'Top Model' fot. TVN Player

 

"Love Island". Gdzie i kiedy oglądać?

"Love Island" możecie oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21.00. W ostatnim czasie głośno było na temat Jaya, który miał zgłosić się do programu, nie będąc singlem. Produkcja show już zareagowała i zdradziła, jak wyglądają castingi do programu. Oglądacie "Love Island"?

Więcej o: