W "Pytaniu na śniadanie" doszło do wpadki. Nie sądziły, że są już na wizji. "Ja nie wiem nic"

W ostatniej odsłonie "Pytania na śniadanie" przydarzyła się zabawna wpadka. Uczestnicy programu nie zauważyli, że są już na wizji. Widzowie wszystko usłyszeli.

Niedzielne wydanie "Pytania na śniadanie" było pełne niespodzianek. W śniadaniówce TVP2 pojawiły się gościnie, które rozmawiały na temat problemów skóry. Aktorka Agnieszka Kawiorska i kosmetolożka Agnieszka Winkowska-Sztaba zaliczyły niezłą wpadkę. Całość była emitowana na żywo.

"Pytanie na śniadanie". Doszło do wpadki na żywo

Jedna z prowadzących programu "Pytanie na śniadanie"Izabella Krzan, zaprosiła do studia dwie kobiety. Temat, który wybrała na niedzielny poranek to zjawisko zwane inflammagingiem. Pierwszą z nich była ekspertka w tej dziedzinie, Agnieszka Winkowska-Sztaba. Jest ona przedstawicielką marki Bioderma. Poruszyła tematykę całego procesu i opowiedziała, jak zapobiegać zmianom skórnym. W rozmowie wzięła udział również Agnieszka Kawiorska. Jest znana z seriali takich jak "Ślad", "Barwy szczęścia" czy "Szpital dziecięcy". Rozpoznawalność przyniosły jej role Renaty Król w "Pierwszej miłości" i Julii Choroszyńskiej w "Egzaminie z życia". W ostatnim czasie wcieliła się w Oliwię w produkcji "Tatuśkowie".

Maciej Kurzajewski Maciej Kurzajewski zabrał głos w sprawie toksycznych związków. Wyjawił całkiem sporo

Zaraz po kąciku kulinarnym, kamery w studiu przeniosły się w stronę prowadzącej. Jak się okazało, Izabella Krzan i zaproszone przez nią panie nie miały pojęcia, że widzowie mogą je już słyszeć i widzieć. Zanim były gotowe, wywiązał się między nimi dialog. Krzan zaczęła instruować bohaterki programu. Agnieszka Kawiorska wyglądała na zaniepokojoną. 

Ja teoretycznie nie wiem nic o inflammagingu - wyznała na wizji.

Izabella Krzan szybko ją uspokoiła. Wyjaśniła, że brak wiedzy nie jest problemem, bo podczas ujęć będą bazować na kosmetykach. Dodała także, że już są na wizji. Powiedziała, że już mogą pomachać widzom do kamery. Następnie prowadząca rozpoczęła spotkanie. Na początku było widać, że incydent zestresował Izabellę i jej gościnie. 

Patrycja Strzałkowska Była "królową życia", teraz oglądacie ją w "Pytaniu na śniadanie". Co dzisiaj robi?

"Pytanie na śniadanie". Jaki temat był poruszony w ostatnim odcinku?

Na szczęście, po chwili spotkanie się rozkręciło. Zaczęło przebiegać bardziej profesjonalnie. Ekspertka w tej dziedzinie, Agnieszka Winkowska-Sztaba powiedziała, czym dokładnie jest inflammaging. Wytłumaczyła, że to połączenie słów  "inflamation", czyli "zapalenie" i "aging", czyli "starzenie się". Całość oznacza przyśpieszony proces starzenia się skóry, spowodowany stanem zapalnym. Wyjaśniła, że duży wpływ mają na to czynniki zewnętrzne, jak pyłki i zanieczyszczenia, ale także wewnętrzne, przykładowo stres. 

W 'Pytaniu na śniadanie' doszło do wpadki. Nie sądziły, że są już na wizji. 'Ja nie wiem nic'W 'Pytaniu na śniadanie' doszło do wpadki. Nie sądziły, że są już na wizji. 'Ja nie wiem nic' fot. screen tvp.pl

Agnieszka Winkowska-Sztaba dodała również, że z wiekiem coraz bardziej odczuwa się czynniki, które wpływają na inflammaging. Skóra staje się bardziej sucha i podrażniona. Bazując na swoich doświadczeniach, Agnieszka Kawiorska stwierdziła, że również to odczuwa. Panie zaprezentowały kosmetyki, które mają za zadanie przeciwdziałać temu zjawisku. ZOBACZ TEŻ: Lewandowska z mężem zadebiutowali w drugim sezonie "Jestem Georgina". Rodriguez ujawniła, co o nich myśli

Więcej o: