Lewandowska z mężem zadebiutowali w drugim sezonie "Jestem Georgina". Rodriguez ujawniła, co o nich myśli

Anna Lewandowska miała okazję poznać Georginę Rodriguez. Jedno z ich spotkań można zobaczyć drugim sezonie "Jestem Georgina", który ostatnio miał premierę na platformie Netflix.

Anna Lewandowska zna wiele partnerek piłkarzy z całego świata. Jak się okazało, miała okazję poznać także ukochaną Cristiano Ronaldo, co można zauważyć w nowym sezonie show "Jestem Georgina". Program cieszy się ogromną popularnością w Polsce, zwłaszcza, że w jednym z odcinków możemy zobaczyć Annę i Roberta Lewandowskich.

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska w "Jestem Georgina". Jak zareagowała na nią ukochana Ronaldo?

Nowy sezon programu ukochanej Ronaldo porusza trudny okres w ich życiu. Zakochani spodziewali się bliźniąt, ale finalnie tylko jedno z nich przeżyło. W programie możemy zobaczyć dotychczas niepublikowane ujęcia ze szpitala. Rodriguez była w okropnym stanie psychicznym. Nie mogła wstawać z łóżka. Motywowały ją do tego jej dzieci. Ukochana Ronaldo w tym traumatycznym okresie zrezygnowała ze wszelkich wyjść. Pierwszym wydarzeniem publicznym, na które się udała po przerwie był festiwal filmowy w Cannes. Na tej imprezie pojawili się także Anna i Robert Lewandowscy, co widać w drugim odcinku. Polska para rozmawiała z Rodriguez. Była także chwila na zrobienie zdjęć. Tak Rodriguez wspomina Annę Lewandowską znajomym:

To żona piłkarza z Monachium. Spotkałyśmy się kilka razy. (...) Jest bardzo miła.

Anna Lewandowska w 'Jestem Georgina'. Jak zareagowała na nią ukochana Ronaldo?Anna Lewandowska w 'Jestem Georgina'. Jak zareagowała na nią ukochana Ronaldo? Fot. Screen/ Netflix/ 'Jestem Georgina'

Anna Lewandowska Georgina RodriguezAnna Lewandowska Georgina Rodriguez fot. instagram.com

Polska trenerka ma z Rodriguez pozytywne stosunki. Lewandowska wysłała jej nawet w prezencie swoje kosmetyki marki Phlov. Ukochana Ronaldo podziękowała za ten upominek w mediach społecznościowych. Partnerki znanych sportowców darzą się szacunkiem i wspierają się.

Georgina Rodriguez, Anna Lewandowska Georgina Rodriguez o spotkaniu z Lewandowską. Zdradza, co usłyszała od trenerki

"Jestem Georgina"  - o czym jest program Netflixa? 

Obserwowana przez 47,3 mln użytkowników Georgina Rodriguez postanowiła przybliżyć fanom z całego świata swoją codzienność. W show odsłania kulisy relacji z Ronaldo, pokazuje dzieci i dzieli się swoimi zainteresowaniami. Program nie przedstawia tylko i wyłącznie bajkowego życia Rodriguez, ale również momenty, w których zawalił jej się cały świat. 

Więcej o: