Georgina Rodriguez o spotkaniu z Anną Lewandowską. Zdradza, co usłyszała od trenerki

W drugim sezonie serialu "Jestem Georgina" na Netfliksie ukochana Cristiano Ronaldo wspomniała spotkanie z Anną Lewandowską. Jak wyglądało?

Na Netfliksie można oglądać kolejny sezon serialu dokumentalnego "Jestem Georgina", w którym ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez opowiada o swoim życiu. Modelka podzieliła się trudnymi doświadczeniami związanymi z poronieniami i śmiercią syna. W produkcji nie brakuje jednak także dobrych wspomnień partnerki piłkarza. Rodriguez opowiedziała, jak wyglądało jej spotkanie z Anną Lewandowską, którą poznała w Cannes. Wiadomo, o czym rozmawiały.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez obcięła włosy Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez o spotkaniu z Anną Lewandowską

Georgina Rodriguez miała okazję poznać Annę i Roberta Lewandowskiego podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2022 roku. Wówczas trenerka pochwaliła się także zdjęciem z wybranką Ronaldo na Instagramie. Rodriguez w dokumencie powiedziała, że spędzała czas ze znajomymi, gdy Lewandowscy podeszli się z nią przywitać. Anna Lewandowska wykazała się troską i zapytała ją o córkę, która wtedy przyszła na świat. Przypominamy, że Ronaldo i jego ukochana mieli zostać rodzicami bliźniaków, ale jedno z nich nie przeżyło porodu.

Pięknie wyglądasz (...). Co u córeczki? - zapytała Lewandowska.

Anna Lewandowska Georgina RodriguezAnna Lewandowska Georgina Rodriguez fot. instagram.com

W dalszej części dokumentu Georgina powiedziała, że przedstawiła Annę Lewandowską znajomym jako "żonę znanego piłkarza z Monachium", bo wówczas Lewandowski grał jeszcze w Niemczech. Dodała, że miały okazję poznać się i porozmawiać jeszcze kilka razy. Zapewniła, że żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo miła. Trenerka cieszy się dużą sympatią wśród światowej sławy WAGs. Niedawno udostępniała zdjęcie z żoną Leo Messiego, Antonellą Roccuzzo.

Ile zarabia Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez jest jedną z najbardziej rozchwytywanych influencerek na świecie. Partnerki piłkarzy często nie pracują, jednak Rodriguez korzysta z popularności. Na Instagramie obserwują ją ponad 47 milionów osób. Magazyn "Look" wyliczył wysokość jej zarobków. Za sponsorowaną relację live na własnym profilu może zażyczyć sobie nawet 100 tysięcy euro, a za post sponsorowany 60 tysięcy euro. Kwoty robią wrażenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.