Georgina Rodriguez przeszła przez piekło, by założyć rodzinę. Trzykrotnie poroniła. "Wracałam do domu w kawałkach"

Georgina Rodriguez w nowym sezonie dokumentu "Jestem Georgina" opowiedziała o trudnych doświadczeniach. Ukochana Cristiano Ronaldo ma za sobą trzykrotnie poronienie.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo mają za sobą ogromną stratę. Partnerka piłkarza spodziewała się bliźniąt, jednak ich syn Angel nie przeżył, o czym informowali we wspólnym oświadczeniu. Zanim para została rodzicami córki Belli, Rodriguez trzy razy poroniła. O druzgocących doświadczeniach opowiedziała w dokumencie Netfliksa "Jestem Georgina". 

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez trzy razy straciła ciążę. "Bałam się każdego badania"

Georgina Rodriguez w filmie na swój temat powiedziała, że bała się każdego badania, kiedy była w ciąży z bliźniakami ze względu na wcześniejsze poronienia.

Lękałam się każdego badania przed narodzinami bliźniąt. Bałam się, bo wcześniej miałam trzy poronienia. Wracałam do domu w kawałkach - mówi cytowana przez portal El Espanol.

Po tym, jak syn Cristiano Ronaldo i jego partnerki nie przeżył porodu, Georgina bała się powiedzieć o tym dzieciom. Na początku utrzymywała, że muszą jeszcze poczekać na jego narodziny.

Wciąż miałam brzuszek. Powiedziałam dzieciom, że Angel musi jeszcze trochę zaczekać, zanim się urodzi. (…) Dopiero później Cristiano powiedział im, że Angel jest już w niebie. To było dla nich bardzo trudne.

W dokumencie Netfliksa żona piłkarza opowiedziała też o wsparciu, które otrzymała od Cristiano.

Cris wspierał mnie i zachęcał, bym kontynuowała swoje zobowiązania. Powiedział: Żyj dalej, dobrze ci to zrobi. Teraz moim priorytetem jest moja rodzina i moje dzieci. Jestem naprawdę szczęśliwa i wdzięczna. Cristiano jest miłością mojego życia - podkreśliła.

Para oprócz najmłodszej córki Belli wychowuje jeszcze Alanę Martinę oraz trójkę dzieci, które przyszły na świat dzięki surogatce: syna Cristiano Juniora oraz bliźniaki Evę i Mateo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.