Żona Willisa opowiada, jak sobie radzi. "Czuję smutek i rozpacz codziennie"

19 marca urodziny obchodził Bruce Willis. Z tej okazji jego żona, Emma Heming Willis opublikowała wzruszające nagranie na Instagramie. Opowiedziała, jak radzi sobie z chorobą męża.

19 marca 2023 roku Bruce Willis świętował 68. urodziny. Jego żona Emma Heming Willis wstawiła filmik na swój profil na Instagramie, w którym wyznała, jak radzi sobie z ciężką chorobą partnera. Bruce Willis choruje na otępienie czołowo-skroniowe, znane jako FTD. Schorzenie jest najczęściej diagnozowaną wczesną postacią demencji. Żona aktora wyjawiła, jak choroba odbija się na całej rodzinie. Przyznała, że nie jest jej łatwo. 

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Emma Heming o chorobie Bruce'a Willisa. Nie ukrywa, że jest ciężko

Rok temu rodzina Bruce'a Willisa poinformowała, że aktor choruje na afazję. Objawia się ona zaburzeniem mowy, które wynika z uszkodzenia mózgu. Po diagnozie Willis postanowił zakończyć swoją karierę aktorską. Jak się ostatnio okazało, to nie wszystko z czym zmaga się aktor. W lutym 2023 roku jego żona opublikowała post, w którym podziękowała fanom za wsparcie i miłe słowa. Dodała także, że rodzina poznała nowe ustalenia w sprawie stanu zdrowia Bruce'a. Okazało się, że jest znacznie gorzej, niż było. W badaniach wyszło, że choruje na otępienie czołowo-skroniowe. Wcześniejsze problemy z komunikacją były jedynie objawem choroby. Wśród jej symptomów znajdują się między innymi zubożenie i spowolnienie mowy, zapominanie podstawowych rzeczy, kłopoty z koncentracją czy apatyczne zachowania. Nie powstało żadne lekarstwo, które mogłoby zatrzymać objawy.

W dniu 68. urodzin aktora, jego żona postanowiła opublikować wzruszający filmik. Opowiedziała, jak wygląda życie jej rodziny po diagnozie Bruce'a. Wyznała, że jest jej bardzo ciężko. 

Dzisiaj są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu (...). Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Nie mam wyboru. Chciałabym go mieć. Dodatkowo wychowuje dwójkę dzieci. Czasem w życiu jest taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale czuję smutek i rozpacz. Codziennie. Szczególnie dzisiaj, gdy są jego urodziny - wyznała Emma Heming.

Emma Heming Willis na InstagramieEmma Heming Willis na Instagramie fot. https://www.instagram.com/emmahemingwillis/

Żona Bruce'a Willisa nie ukrywa, że jest w ciężkiej sytuacji. Dodała jednak, że docenia wsparcie od fanów. Wielu obserwujących regularnie wspiera ją na duchu. Aktorka podziękowała za wiadomości i wyraziła wdzięczność za każdą pomoc. 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień zapytana o Rzeźniczaka. Odniosła się do jego brylowania z żoną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.