Magdalena Stępień zapytana o Rzeźniczaka. Odniosła się do jego brylowania z żoną

Magdalena Stępień została zapytana przez internautów o stosunek do byłego partnera. Celebrytka wyjawiła, jakie relacje łączą ją z Jakubem Rzeźniczakiem. Na InsaStories udostępniła też zdjęcie nagrobku syna.

Magdalena Stępień kiedyś była związana z Jakubem Rzeźniczakiem, ale szybko się rozstali. W 2022 roku piłkarz ożenił się z Pauliną Nowicką. Magdalena Stępień została zapytana przez internautów o stosunek do byłego partnera. Nie unikała tego tematu - padły szczere słowa.

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Magdalena Stępień pytana o związek z Rzeźniczakiem. "Patrząc w tył nigdy nie ruszysz naprzód" 

Magdalena Stępień zorganizowała dla obserwatorów na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Część z nich dotyczyła Jakuba Rzeźniczaka. Jedna z osób zapytała modelkę, jak poradzić sobie po rozstaniu, gdy on już ma inną i ostro się z tym obnosi. Stępień stanowczo odpowiedziała. 

Skupić się na swoim życiu. Zacząć realizować siebie i swoje plany, cele. Patrząc na innych i w tył nigdy nie ruszysz naprzód - napisała Magdalena Stępień na Instagramie.

Magdalena Stępień screenMagdalena Stępień screen Fot. Instagram.com/magdalena_stepien

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

W lipcu 2022 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci Oliwiera Rzeźniczaka. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmagał się z rzadką odmianą nowotworu wątroby. Teraz internauci dopytują Magdalenę Stępień, czy ojciec chłopca też dba o jego grób. W odpowiedzi modelka zamieściła na InstaStories zdjęcie nagrobka Oliwiera i podkreśliła, że nie ona powinna być adresatką tego pytania.

O to chyba najlepiej zapytać bezpośrednio - napisała Magdalena Stępień.

screenscreen Fot. Instagram.com/magdalena_stepien

Na kolejnym stories celebrytka wyznała, że nie ma kontaktu z byłym partnerem. 

Nie mamy kontaktu od pogrzebu i nigdy już go nie będzie - dodała Magdalena Stępień.

Jesteście zaskoczeni tymi informacjami? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.