Małgorzata Rozenek chwali się płaskim brzuchem. Zdradziła sekret zgrabnej sylwetki. "Każdemu bardzo polecam"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się efektami ciężkiej pracy nad sylwetką. Przy okazji zdradziła, jak osiągnęła wymarzony efekt.

Małgorzata Rozenek jest ogromną fanką aktywności fizycznej i dbania o zgrabną sylwetkę. Prezenterka telewizyjna ćwiczy sześć (!) razy w tygodniu, w tym często pod okiem trenera personalnego. Zdarzyło jej się nawet pojechać na obóz Anny Lewandowskiej, który świetnie wspomina. Teraz zdradziła, że od jakiegoś czasu jest na diecie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Małgorzata Rozenek jest na diecie wegetariańskiej 

Nie od dziś wiadomo, że sama aktywność fizyczna jest tylko kroplą w morzu dążenia do szczupłej sylwetki czy też poprawienia ogólnej formy. Małgorzata Rozenek właśnie oznajmiła fanom, że sama jakiś czas temu przeszła na wegetarianizm. Oznacza to, że zrezygnowała z jedzenia mięsa. Jest zachwycona, i zwraca uwagę przede wszystkim na dużo lepsze samopoczucie. 

Najlepsza dieta? #vege. Niejedzenie mięsa to najlepsze co mogło mi się przytrafić, każdemu bardzo polecam, nawet okresowo. To uczucie lekkości, które towarzyszy diecie wegetariańskiej powoduje, że chce ci się latać. Wiosna to dobry czas na rozpoczęcie tej przygody - pisała Małgorzata Rozenek.
 

Perfekcyjna zamieściła pod zdjęciem również krótki wpis, który najwidoczniej miał być odpowiedzią na komentarze uszczypliwych internautów, którzy uważają, że korzysta z różnego rodzajów zabiegów i jest pod opieką trenera. Małgorzata Rozenek uważa, że można osiągnąć taki efekt również w zaciszu domowym.

Trening to podstawa. Jest wiele darmowych treningów w necie. Sen jest bardzo ważny, na zabiegi to szczerze nie bardzo mam ostatnio czas. Nawadnianie - ultra ważne, ale żywienie to podstawa. Dieta wege jest tańsza niż tradycyjna - dodała.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na uszczypliwe komentarze internautówMałgorzata Rozenek odpowiedziała na uszczypliwe komentarze internautów Screen Instagram @m_rozenek

Warto przypomnieć, że Małgorzata Rozenek lubi uprawiać również sporty sezonowe. Jakiś czas temu opublikowała nagranie prosto z lodowiska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.