Georgina Rodriguez rozpłakała się przed kamerami. Mówiła o stracie dziecka

Georgina Rodriguez w zwiastunie kolejnej części serialu o swoim życiu opowiedziała o osobistej tragedii. Partnerka znanego piłkarza opowiedziała, co przeżyła, gdy straciła jedno ze swoich dzieci.

Georgina Rodriguez w kwietniu 2022 roku oczekiwała narodzin bliźniaków. Niestety, jedno z dzieci zmarło podczas porodu. Partnerka Cristiano Ronaldo poruszyła ten bolesny temat w drugim sezonie netfliksowego serialu biograficznego o jej samej - "Jestem Georgina". W zwiastunie produkcji podzieliła się z fanami także smutną refleksją. 

Polecamy: Cristiano Ronaldo zdradził Georginę? Rodriguez była wtedy w ciąży. Domniemana kochanka zabrała głos

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez opowiedziała przejmująco o stracie ciąży. "Życie jest trudne"

Georgina Rodriguez jest partnerką Cristiano Ronaldo. Para wychowuje wspólnie pięcioro dzieci. W kwietniu 2022 roku ich rodzina miała się powiększyć o bliźniaki, niestety, jedno dziecko nie przeżyło porodu. Na świat przyszła tylko ich córka - Bella Esmeralda. Kobieta bardzo przeżyła tę sytuację. O tragedii mówi nadal ze łzami w oczach.

W tym roku przeżyłam najgorsze i najwspanialsze chwile swojego życia. Życie jest trudne, ale mam powód, by iść dalej i być silną - przekazała w zwiastunie serialu biograficznego "Jestem Georgina".
 

Później dodała także, że dzięki pomocy i wsparciu piłkarza udało jej się przejść przez najmroczniejszy okres w życiu.

Cris wspierał mnie i zachęcał, bym kontynuowała swoje zobowiązania. Powiedział: Żyj dalej, dobrze ci to zrobi. Teraz moim priorytetem jest moja rodzina i moje dzieci. Jestem naprawdę szczęśliwa i wdzięczna. Cristiano jest miłością mojego życia - podkreśliła.

Drugi sezon serialu o życiu Georginy Rodriguez ma trafić na Netflix 24 marca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.