Anna Lewandowska chwali się zdjęciem z żoną Messiego. Antonela nie pozostawiła go bez komentarza

Anna Lewandowska po przeprowadzce do Barcelony szybko została przyjęta w krąg światowej sławy WAGs. Z żoną Leo Messiego wymienia się już komentarzami na Instagramie.

Anna Lewandowska po przeprowadzce do Barcelony i przejściu Roberta do hiszpańskiej drużyny, zyskała nowe koleżanki. Widać, że z Antonelą Roccuzzo, żoną Leo Messiego, złapała najlepszy kontakt - panie wymieniają się pełnymi miłości komentarzami na Instagramie.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z żoną Leo Messiego. Antonela komentuje

Anna Lewandowska i Antonela Roccuzzo miały okazję spotkać się w Paryżu na Tygodniu Mody kilka dni temu. Pamiątkowe zdjęcia zrobiły na pokazie Louis Vuitton, a żona Roberta Lewandowskiego postanowiła jedno z nich pokazać w swoim "podsumowaniu tygodnia":

Anna Lewandowska i Antonela RoccuzzoAnna Lewandowska i Antonela Roccuzzo Fot. Anna Lewandowska / Instagram

Ostatnich kilka dni - napisała Lewandowska.

Antonela odwdzięczyła się pełnym emocji komentarzem:

Antonela Roccuzzo komentuje zdjęcie Anny LewandowskiejAntonela Roccuzzo komentuje zdjęcie Anny Lewandowskiej Fot. Anna Lewandowska / Instagram

Antonela Roccuzzo i Leo Messi są parą od wielu lat - poznali się jeszcze w dzieciństwie, ale znajomość przerodziła się w związek, kiedy kobieta straciła w wypadku samochodowym najlepszego przyjaciela. Leo przyleciał do Argentyny specjalnie po to, żeby ją pocieszać. W 2017 roku postanowili zawrzeć związek małżeński. Doczekali się trójki dzieci - Thiago, Mateo i Ciro.

Antonela i Leo od lat mieszkali w Katalonii, jednak w 2021 roku postanowili przenieść swoje życie do Paryża. Były gracz Barcelony został podkupiony przez francuskie PSG, czego wciąż nie mogą przeboleć jego hiszpańscy fani.

Anto, wróćcie do Barcelony!
Łap Messiego i wracaaaajcie! - piszą w komentarzach pod zdjęciem Anny Lewandowskiej z Antonellą.

Kto wie, jak potoczą się losy najsłynniejszego piłkarza Argentyny - jego kontakt z PSC wygasa w tym roku. Czy zdecyduje się go przedłużyć?

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.