Izabella Krzan w "PnŚ" zaliczyła kilka wpadek. O tej z udziałem pingwinów było szczególnie głośno

Izabella Krzan zaczynała jako Miss Polonia, ale TVP szybko odkryło jej telewizyjny potencjach. W jej karierze zdarzały się wpadki. Przypominamy niektóre z nich.

Izabella Krzan świętuje 28. urodziny. Przygodę z show-biznesem zaczynała jako modelka. W 2016 roku udało jej się nawet zdobyć tytuł najpiękniejszej Polki. Kiedy okazało się, że świetnie odnajduje się w telewizji, zaczęła dostawać pierwsze propozycje współpracy. Później została prowadzącą "Pytania na śniadanie". Występy na żywo nie należą jednak do prostych zadań. Ciężko przewidzieć niektóre sytuacje i zdarzają się wpadki.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Kalkulator pokonał Izabellę Krzan i Tomasza Kammela

Prezenterka od lutego 2021 roku współpracuje z Tomaszem Kammelem. Od tego czasu zaliczyli mnóstwo śmiesznych sytuacji. Jedną z ostatnich był moment, kiedy kalkulator pokonał prowadzących "Pytania na śniadanie". Gościni wytłumaczyła im, jak obliczyć wskaźnik masy ciała, jednak te wskazówki nie pomogły.

Z matmy jesteśmy dwie nogi, możemy za to dostać antynagrody. Kurczę, myślałem, że to będzie prostsze. Dwójka wybitnych matematyków, Krzan z Kammelem próbowali wyliczyć BMI, przepadli - powiedział dziennikarz.

Kuriozalna pingwinia wpadka

W lutym 2021 roku Izabella Krzan miała okazję zastąpić Marzenę Rogalską w wydaniu śniadaniówki, gdzie zaliczyła kuriozalną wpadkę. Rozmawiali o pingwinach cesarskich, które potrafią pływać w wodzie o niezwykle niskich temperaturach. Zagalopowała się i stwierdziła, że może ona sięgać nawet minus 60 stopni. Woda zamarza przy zeru stopniach, więc musiałyby się poruszać w lodzie.

Czasami nawet do minus 60 stopni – usłyszeli widzowie śniadaniówki.

Izabella Krzan doznała niebywałego odkrycia 

W jednym z ubiegłorocznych wydań "Pytania na śniadanie" Izabella Krzan pomyliła daty. Prezenterka stwierdziła, że pierwszy kwietnia wypadał dzień wcześniej, niż to rzeczywiście miało miejsce. Na jej błąd szybko zareagował reżyser śniadaniówki, który przypomniał jej, że marzec ma 31, a 30 dni. Żartobliwie przyznała, że doznała niebywałego odkrycia. 

Trzeba przyznać, że mimo wszystko Izabella Krzan świetnie sobie radzi w telewizji, a wpadki to w jej przypadku rzadkość. W dniu urodzin życzymy samych sukcesów i dużo szczęścia.