"Love Island". Karolina Gilon zaatakowana przez widzów. Poszło o Adama. "Nie zamydlisz nam oczu"

Adam Boguta z "Love Island" nie cieszy się przesadną sympatią widzów. Mimo tego przechodzi z odcinka na odcinek. Fani programu twierdzą, że uczestnik jest pod ochroną Karoliny Gilon, z którą ma znać się prywatnie.

Wraz z wiosenną ramówką wrócił uwielbiany przez widzów format "Love Island". Tym razem - ze względu na decyzję Edwarda Miszczaka - program pojawił się w TV4, zamiast jak do tej pory na antenie Polsatu. Prowadzącą pozostała jednak bez zmian Karolina Gilon, która do tej pory cieszyła się sympatią widzów. W ostatnim czasie podpadła jednak fanom reality show. Poszło o live'a z lektorem, gdzie broniła Adama, z którym ma znać się prywatnie.

Zobacz wideo "Love Island". Wraca drama Daniela i Tay. "Zgłaszam sprawę na policję"

"Love Island". Karolina Gilon w ogniu krytyki. Poszło o Adama

Adam Boguta zyskał reputację u widzów "Love Island" jako dość niestały w uczuciach. W ostatnim czasie produkcja jednak stawia go w zupełnie innym świetle - jako partnera tęskniącego za swoją wybranką. Widzowie dali upust swojego niezadowolenia na Instagramie "Love Island". 29 marca został zorganizowany live, podczas którego Karolina Gilon broniła Adama. To wzbudziło brak zaufania ze strony internautów, którzy twierdzą, że prowadząca show celowo chce go ocalić, ze względu na stare znajomości. Na Instagramie programu rozpętała się dyskusja między widzami a prowadzącą:

Adam trzymany jest na siłę i po starej znajomości. Jeśli wygra, to stracicie sporą część widzów, bo będzie wiadomo, że to ustawka - ocenia internautka.
Nie jest trzymany na siłę. Marta go wybrała po randce i ocaliła przed odejściem - odpowiedziała Karolina Gilon.
Nie zamydlisz nam oczu. Wszyscy chcą, żeby wyleciał, a on nadal tam siedzi. Niby taki zakochany, śmiechu warte... - skwitowała widzka.

Widzowie nie dawali za wygraną: "Tak, i jakimś cudem wybrała akurat twojego kumpla. W poprzednich sezonach byłaś bardziej obiektywna i było mniej reżyserki i niestety to widać" - napisała inna internautka. Prowadząca ponownie odezwała się pod komentarzami zarzucającymi jej "ochronę" Adama. "Nie broniłam tylko jego, broniłam też inne osoby, np. Matiego, którego wcześniej nie znałam. Wszystkich traktuję tak samo. Jestem obiektywna, więc te wnioski są, hmm..." - nie dokończyła.

Holender ma 550 dzieci "Seryjny dawca spermy" ma być ojcem 550 dzieci. Sprawa trafiła do sądu

"Love Island". Adam Boguta i Karolina Gilon znają się prywatnie?

Zarówno Adam Boguta, jak i Karolina Gilon w przeszłości wzięli udział w "Top Model". Bogutę mogliśmy oglądać w czwartym sezonie, a Gilon w piątym. Widzowie znaleźli ich wspólne zdjęcia na Instagramie mężczyzny. Widać na nich - jak w towarzystwie innych osób - wspólnie imprezują. Zdjęcia opublikowane na długo przed udziałem Boguty w "Love Island" wzbudziły u widzów niemałe wątpliwości. Ich wspólne fotografie możecie zobaczyć w naszej galerii u góry strony. 

Więcej o: