"Love Island". Adam na starych zdjęciach. Zmienił się? Znamy go z "Top Model"

Adam Boguta znany jest zarówno widzom "Love Island", jak i "Top Model". Zobaczcie, jak bardzo zmienił się jego wizerunek.

Adam Boguta to uczestnik siódmej edycji "Love Island". Widzowie TVN-u mogą go jednak kojarzyć z "Top Model", kiedy to podczas czwartego sezonu show próbował swoich sił w modelingu. Już wtedy uchodził w programie za flirciarza - mimo tego, że opuścił dom modeli praktycznie na samym początku. Zobaczcie, jak zmienił się na przestrzeni lat.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Adam Boguta na starych zdjęciach nie przypomina siebie. Znamy go z "Top Model"

Starsze zdjęcia Adama możemy zobaczyć na jego Instagramie. Na profilu uczestnika "Love Island" nie brakuje fotografii, na których nie ma długich włosów. Jego ciało również nie jest pokryte przez tyle tatuaży, co obecnie. Zobaczcie, jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

 

Co ciekawe, Boguta oprócz pracy w modelingu, znany jest również jako producent muzyczny. 27-latek potrafi grać na fortepianie oraz perkusji. Koncertował nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Bohater "Love Island" jest również aktywny w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje go ponad 124 tysiące osób.

Adam Boguta to nie jedyny uczestnik "Top Model" w siódmej edycji "Love Island"

Adam nie jest jedynym byłym uczestnikiem "Top Model", który pojawił się w tegorocznym sezonie "Love Island". Do willi zawitała także Sandra Dorsz, którą widzowie doskonale kojarzą z ósmej edycji "Top Model". Modelka była o krok od pojawienia się w finale, a ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Choć uczestnicy twierdzą, że się nie znają, widzowie zaczęli węszyć spisek produkcji.

W ostatnim czasie głośno było również na temat Jaya, który miał zgłosić się do show i kłamać na temat swojego statusu związku. Produkcja show już zareagowała, zdradzając przy tym, jak wyglądają przygotowania do każdego z sezonów. Chwilę później pojawiło się oświadczenie samego uczestnika. Śledzicie losy bohaterów "Love Island"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.