"Love Island". Sandra udaje, że nie zna Adama, ale on się wysypał. Jest jeszcze jeden dowód

Jakby w tym sezonie "Love Island" było mało emocji, widzowie dopatrzyli się kolejnych nieco osobliwych zachowań uczestników programu. Tym razem chodzi o Sandrę i Adama, którzy ukrywają, że są sobie obcy, mimo że znają się już przynajmniej od kilku lat.

Widzowie "Love Island", którzy uważali, że poprzednie edycje programu były nudne, teraz chyba gryzą się w język. Dopiero co na wyspę przyjechała Doda, aby m.in. zrobić porządek z Alicją i ukrócić jej zachowania wobec Oli, gdy produkcja show musiała zareagować na kolejne skargi widzów, tym razem dotyczące Jaya i faktu, że rzekomo ukrył przed wszystkimi, iż jest w związku. Życie na wyspie toczy się jednak dalej, a do "Love Island" weszły nowe uczestniczki. Jedną z nich, podobnie jak wcześniej Adama, widzowie bardzo szybko powiązali z programem "Top Model".

Zobacz wideo El Dursi o "Love Island"

"Love Island". Sandra i Adam próbują ukryć coś przed widzami?

Sandra wraz z innymi singielkami dołączyła na wyspę w odcinku wyemitowanym 26 marca. Modelka od razu przykuła ogromną uwagę panów, którzy zachwycali się jej urodą. Widzowie randkowego show skupili się za to na tym, że dla Sandry udział w polsatowskim show nie jest telewizyjnym debiutem. Dorsz brała bowiem udział w ósmym sezonie "Top Model", a w dodatku zaszła bardzo daleko, odpadając tuż przed finałem. Sam fakt, że Adam również znany jest z TVN-owskiego programu nie jest oczywiście potwierdzeniem, że zna Sandrę - tym bardziej że brał udział w czwartej edycji "Top Model".

Metamorfozy uczestników programu 'Love Island' Metamorfozy uczestników programu "Love Island". Jak zmienili się przez lata?

Nie kłamie za to ich wspólne zdjęcie, które Dorsz zamieściła na Instagramie kilka lat temu. Do ósmej edycji "Top Model" zaproszono wówczas uczestników edycji czwartej, w tym, między innymi, właśnie Adama. Podpis i hashtagi pod fotografią, w których Sandra określa Adama jako "przyjaciela" i "brata bliźniaka", mówią wprost, że między tą dwójką zrodziła się bardzo duża zażyłość. "Mój brat, wręcz bliźniak. Tylko on tak nie myśli" - pisała wówczas.

Sandra i Adam z 'Love Island'Sandra i Adam z 'Love Island' instagram.com/@sandra_dorsz

Widzowie "Love Island" węszą spisek

Po wejściu Sandry na wyspę byli uczestnicy "Top Model" udawali jednak, że kompletnie się nie znają. Nie jest dziwne, że nie rozmawiali o programie konkurencyjnej stacji, ale widzów zirytował nieco fakt, że przed kamerami grają zupełnie obcych sobie ludzi. "Czy Sandra będzie długo udawać, że nie wie, kim jest Adam?" - pisała jedna z widzek na Instagramowym koncie programu. "Tak się zastanawiam, czy w końcu powiedzą, że się znają? Dajmy im czas" - rozważa inna. O wiele mniej dyskretny niż Sandra okazał się jednak Adam, a znajomość z Dorsz ujawnił, gdy islanderka wymieniała czułości z Mateuszem. Uczestnik miał bowiem pocałować wszystkie tatuaże na jej ciele, na co Adam wypalił, że wie, iż Sandra wytatuowała sobie także miejsce intymne. Co ciekawe, produkcja "Love Island" nie wycięła tego fragmentu z odcinka.

Więcej o: