"Love Island". Produkcja wydała oświadczenie w sprawie Jaya. Fani podejrzewali, że jest w związku. Miażdżące dowody

Produkcja "Love Island" po raz kolejny udowodniła, że bacznie śledzi reakcje widzów. Tym razem fani show podejrzewali, że nowy uczestnik Jay ma dziewczynę poza willą. Na Instagramie programu pojawiło się oficjalnie oświadczenie w tej sprawie.

Kuba "Jay" Wiśniewski jest nowym uczestnikiem "Love Island". Chłopak zjawił się w programie podczas przeparowania i od razu został wybrany do pary przez Olę. Podczas randki z 27-latkiem uczestniczka była zachwycona i między nimi od razu zaiskrzyło. Widzowie show dokładnie prześledzili konto na Instagramie uczestnika i okazało się, że pewna kobieta oznaczyła go na fotografii, którą podpisała "Teneryfa z moim ukochanym". Fani zareagowali oburzeniem. Podejrzewali, że uczestnik jest nieszczery i do programu zgłosił się będąc w związku. To mogłoby bardzo skrzywdzić Olę, która jest w nim zauroczona, a w programie już i tak sporo przeszła. Jak się okazuje, te wieści dotarły do produkcji "Love Island". Właśnie na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie. To nie wszystko. Rzekoma dziewczyna Jaya także zabrała głos. 

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje, jak przyrządzić pyszne curry

"Love Island". Jay ma dziewczynę? Produkcja wydała oświadczenie. Wszystko się wyjaśniło

Na oficjalnym Instagramie "Love Island" pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie Jaya. Produkcja podkreśliła, że śledzi opinie widzów i postanowiła zareagować na doniesienia. Jak się okazuje, przed przystąpieniem do programu każdy z uczestników musi zadeklarować, że nie ma żadnych partnerskich zobowiązań. Jay podkreślił, że jest wolny, co pozwoliło mu zakwalifikować się do "Love Island". 

'Love Island'. Jagoda i Wojtek "Love Island". Jagoda i Wojtek wrócili do Polski. Uczestnicy zostali oficjalnie parą?

Wsłuchujemy się w wasze głosy, które docierają w sprawie Jaya. Dziękujemy za waszą czujność. Gwarantujemy, że już na etapie castingu każdy uczestnik deklarujący chęć wzięcia udziału w programie "Love Island" składa oświadczenie, iż jest singlem bez zobowiązań partnerskich. Podobnie jak wszyscy uczestnicy, Jay także złożył deklarację, że jest wolny. Tym samym zapewniamy was, że wszystkie dochodzące do nas sygnały budzące wątpliwości w sprawie Jaya sprawdzamy i mamy pod kontrolą - czytamy na Instagramie programu.
 

Dziewczyna Jaya uaktywniła się na Instagramie. Pokazała dowody, że są parą. Miażdżące materiały

Inne zdanie na temat statusu związkowego Jaya z "Love Island" ma jednak jego rzekoma dziewczyna. Jessica Louise. Dziewczyna zalała swoje InstaStories dowodami na to, że są parą. Na slajdach otagowała twórców programu i prowadzącą Karolinę Gilon, aby wywołać ich reakcję. Materiały zostały opublikowane kilka godzin przed oświadczeniem produkcji. Jak jest naprawdę? Zgodnie ze słowami ze strony produkcji Jay podkreślał, że jest wolny. Czy uczestnik złożył fałszywą deklarację? Materiały dowodowe jego rzekomej partnerki są naprawdę trudne do zanegowania. Zobaczcie sami. 

'Miłość jest ślepa'. Zasnęła w trakcie miłosnego wyznania "Miłość jest ślepa". Zasnęła podczas wyznania miłości

'Love Island'. Rzekoma dziewczyna Jaya publikuje dowody, że są razem'Love Island'. Rzekoma dziewczyna Jaya publikuje dowody, że są razem fot. instagram.com/jessicalouise.x

Co na to widzowie "Love Island"? Najbardziej w tej sytuacji żal im Oli. Jeśli Jay faktycznie ma dziewczynę i zgłaszając się do programu, złożył fałszywą deklarację, to właśnie ona najbardziej na tym ucierpi. Widać, że Ola jest zauroczona nowym uczestnikiem. W rozmowie z dziewczynami na wyspie przyznała, że to pierwszy chłopak w willi, który aż tak się jej podoba. Fani programu uważają, że rzekoma dziewczyna Jaya znalazła sobie sposób na zyskanie popularność. Jak jest naprawdę? Zapewne czas to zweryfikuje. Będziemy dla was na bieżąco śledzić tę aferę. Dla polepszenia nastroju zapraszamy na relację z powrotu do Polski Wojtka i Jagody. Para właśnie podbija Warszawę i optymistycznie patrzy na wspólną przyszłość. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: