"Love Island". Sandra spotykała się ze znanym siatkarzem? "Jestem jedynym singlem w kadrze"

Sandra Dorsz wzbudziła spore zainteresowanie widzów "Love Island". Internetowi detektywi szybko natrafili w sieci na ślady jej związku z popularnym siatkarzem. Coś było na rzeczy...

Sandra Dorsz weszła do "Love Island" wraz z pięcioma nowymi uczestniczkami. Już zdążyła sporo namieszać w parach, a jej uroda i doskonała figura wzbudziły zainteresowanie u płci przeciwnej. Nie mylą się ci, którym wydaje się, że widzieli już gdzieś twarz pięknej Sandry. Islanderka przed laty brała udział w programie "Top Model". Po wyjściu z domu modelek widzowie łączyli ją ze znanym raperem i siatkarzem. Mieli ku temu jasne powody.

Zobacz wideo "Love Island". Wraca drama Daniela i Tay. "Zgłaszam sprawę na policję"

"Love Island". Sara randkowała z Tomaszem Fornalem? Prawdę ujawnił Żurnalista

Sandra często pojawiała się na zdjęciach Żabsona. To właśnie z tym muzykiem łączyli ją internauci. W pewnym momencie zainteresowanie tą sprawą było na tyle duże, że głos zabrała sama modelka. Dorsz przyznała, że doskonale zna się z raperem, ale ich znajomość ma charakter jedynie koleżeński. Kolejni internetowi detektywi we wrześniu 2022 roku wypatrzyli, że islanderka i siatkarz Tomasz Fornal często publikują zdjęcia z tych samych miejsc o tym samym czasie. Obserwowali się także wzajemnie na Instagramie i lajkowali posty. Te poszlaki, według internautów, wskazywały na zażyłość pomiędzy sportowcem i influencerką. Spekulacje rozwiał siatkarz w rozmowie z Żurnalistą.

Wałkuje się temat tego, że jestem jedynym singlem w kadrze i czasami zada mi jakiś redaktor pytanie, to staram się na nie zawsze powiedzieć: "nie, nie mam dziewczyny" - mówił Fornal w podcaście.

"Love Island". Sandra znajdzie miłość w programie? Wzbudza spore zainteresowanie u płci przeciwnej

Miejmy nadzieję, że to właśnie "Love Island" będzie miejscem, w którym Sandra znajdzie prawdziwą miłość. Relacją z byłą uczestniczką "Top Model" jest zainteresowany Mateusz i Hubert. Z którym mężczyzną swoją przyszłość widzi Sandra? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku "Love Island", który zostanie wyemitowany w czwartek 30 marca o godzinie 21:00 na antenie telewizyjnej czwórki. Epizody reality show można także oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Go.

Więcej o: