"Milionerzy". W jakim klubie gra Robert Lewandowski? Pani Katarzyna miała wątpliwości. Koło poszło w ruch

W 584. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Katarzyna Klimek. Uczestniczka napotkała trudności już na samym początku gry. Pytanie o klub Roberta Lewandowskiego wprawiło kobietę w zakłopotanie. Sprawdźcie, jak jej poszło.

W 584. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Katarzyna Klimek, studentka z Warszawy. Kobieta biegle włada trzema językami obcymi: angielskim, włoskim i francuskim. Uczestniczka brawurowo odpowiedziała na pierwsze pytanie, ale już przy drugim mocno się zawahała. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy'"Milionerzy". Usłyszała urocze pytanie o Muppety. Zadzwoniła do męża. Na marne

"Milionerzy". W lipcu 2022 roku Robert Lewandowski stał się zawodnikiem klubu

Uczestniczka usłyszała pytanie o słynnego polskiego piłkarza. Miała do wyboru cztery opcje: 

  • A.  FC Barcelona
  • B.  Real Madryt
  • C.  Legia Warszawa
  • D.  Liverpool F.C.

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o klub Roberta Lewandowskiego

Ku zdziwieniu prowadzącego Huberta Urbańskiego pani Katarzyna nie była pewna. Od razu zaznaczyła, że musi chodzić o hiszpański klub i wyeliminowała odpowiedź C. i D. Po dłuższym zastanowieniu kobieta zdecydowała się jednak poprosić o pomoc publiczność. Zgromadzeni nie mieli wątpliwości. Zdecydowana większość wybrała odpowiedź FC Barcelona. Pani Katarzyna poszła ich tropem i zaznaczała odpowiedź A., która okazała się poprawna. Kobieta mogła kontynuować grę o milion złotych. 

Dobrze, że poprosiłam o koło, bo zaznaczyłabym Real - podsumowała pani Katarzyna.

Chorwaccy 'Milionerzy'Zmiana stawki w "Milionerach". Można wygrać więcej niż milion

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 570. odcinku "Milionerów" do gry o milion złotych przystąpiła pani Natalia Muszyńska. W trakcie teleturnieju padło pytanie o słynny transfer Lionela Messiego. Uczestniczka brawuro wybrnęła z sytuacji.

W 569. odcinku "Milionerów" pojawiła się pani Natalia Cielęcy. Uczestniczka parę razy się zawahała, lecz szybko uzyskała kwotę dziesięciu tysięcy złotych. Kłopot pojawił się przy pytaniu o kapelusz słynnego przywódcy.

W 568. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Dominik Karwacz. Mężczyzna całkiem sprawnie sobie radził. Problem wystąpił przy pytaniu o trójwarstwowe zwierzę.

Kolejny odcinek "Milionerów" już 12 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVN

Więcej o: