"Milionerzy". W jakim kapeluszu malowano Napoleona? Uczestniczka miała nietęgą minę. Zaryzykowała

W 569. odcinku "Milionerów" pojawiła się pani Natalia Cielęcy. Kobieta parę razy się zawahała, lecz dość szybko uzyskała kwotę dziesięciu tys. złotych. Większy kłopot pojawił się przy pytaniu o kapelusz słynnego przywódcy. Sprawdźcie, czy udało jej się wybrnąć z patowej sytuacji.

W 569. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Natalia Cielęcy z Gliwic. Kobieta jest inżynierem logistykiem i pracuje w korporacji, zajmuje się zarządzaniem produkcji w przedsiębiorstwie. Emocjonująca gra o milion złotych przebiegała całkiem sprawnie, dopóki pani Natalia nie usłyszała pytania za 20 tys. złotych. Problem pojawił się przy pytaniu o kapelusz Napoleona Bonapartego. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Milionerzy odc. 568"Milionerzy". Pan Dominik rozłożył ręce. Koło poszło w ruch

"Milionerzy". W którym kapeluszu zazwyczaj malowano Napoleona Bonapartego?

Uczestniczka usłyszała pytanie o kapelusz Napoleona Bonapartego. Miała do wyboru cztery opcje: 

  • A. w kanotierze 
  • B. w bikornie 
  • C. w meloniku 
  • D. w cylindrze 

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o kapelusz Napoleona Bonapartego

Na początku pani Natalia od razu wyeliminowała odpowiedzi C i D. Przyznała, że wie, jak wygląda ten kapelusz, ale nie ma pojęcia, jak mógłby się nazywać. Uczestniczka długo się zastanawiała. Rozważała nawet opcję wykorzystania koła ratunkowego i zatelefonowania do przyjaciela, jednak ostatecznie porzuciła ten pomysł i postanowiła zaznaczyć odpowiedź A. Niestety, nie była ona poprawna. Prawidłową odpowiedzią okazała się B. Uczestniczka musiała zakończyć grę. Opuściła program bogatsza o jedyne gwarantowane tysiąc złotych. 

Jak kąpać dzieckoJak kąpać dziecko, które ma problemy skórne? Wskazówki dla rodziców

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 568. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Dominik Karwacz. Mężczyzna całkiem sprawnie sobie radził i dość szybko udzielał odpowiedzi. Niespodziewany kłopot pojawił się przy pytaniu o trójwarstwowe zwierzę.

W 566. odcinku "Milionerów" pojawiła się pani Marta Świtała. Kobieta napotkała trudności już na samym początku gry.

W 565. odcinku "Milionerów" zagrał pan Kazimierz Dulas. Uczestnik zwięźle odpowiadał na kolejne pytania i gnał jak burza. Problem pojawił się przy pytaniu o tworzenie obrazów.

Kolejny odcinek "Milionerów" już 19 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVN

Więcej o: