"Milionerzy". "Czego nie mają rośliny nagonasienne?". Biolożka nie wiedziała. Szybko wzięła koło

W 566. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Marta Świtała. Uczestniczka napotkała trudności już na samym początku gry. Sprawdźcie, czy udało jej się wybrnąć z patowej sytuacji.

W 566. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Marta Świtała z Katowic, z wykształcenia biolożka. Ukończyła wydział biologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. O dziwo panią Martę zaskoczyło pytanie właśnie z biologii. Uczestniczka już przy drugim pytaniu zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy' odc. 565"Milionerzy". Specyficzna metoda tworzenia obrazów. Potrzebna publiczność

"Milionerzy". Czego nie mają rośliny nagonasienne?

Uczestniczka usłyszała biologiczne pytanie. Do wyboru miała cztery opcje: 

  • A. korzeni 
  • B. gałęzi 
  • C. owoców 
  • D. liści 

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o rośliny nagonasienne 

Pani Marta zaczęła od prostego podsumowania. 

Najgorzej to się wyłożyć na pytaniu z własnej dziedziny.

Następnie przeszła do krótkiej analizy poszczególny odpowiedzi. Już na samym początku wyeliminowała A i B. Jednak mocno wahała się z pozostałymi wariantami. W końcu zdecydowała się na wykorzystanie koła ratunkowego pół na pół. Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi do wyboru zostało jej już tylko B i C. W związku z tym kobieta zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi C, która okazała się poprawna. Pani Marta mogła kontynuować grę o milion złotych. 

'Milionerzy'. Tomasz Orzechowski w ogniu krytyki. Chodzi o pytanie dotyczące żużla"Milionerzy". Tomasz Orzechowski usłyszał pytanie za milion. Kto skomponował "Modlitwę dziewicy"?

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 565. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Kazimierz. Mężczyzna gnał jak burza. Problem pojawił się przy pytaniu o specyficzną metodę tworzenia obrazów.

W 559. odcinku "Milionerów" o milion walczyła pani Paulina. Uczestniczka napotkała pewne trudności niemal na samym początku gry. Kłopot pojawił się przy pytaniu o znany owoc.

W 558. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Monika Zega. Kobieta całkiem nieźle sobie radziła, dopóki nie natknęła się na pytanie o bambusy.

Kolejny odcinek "Milionerów" już 12 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVN

Więcej o: