"Milionerzy". Talia to mitologiczna opiekunka... Pytanie za dwa tysiące rozłożyło uczestniczkę na łopatki

W 409. odcinku "Milionerów" nie wszystko poszło zgodnie z planem uczestniczki. Pytanie o mitologiczną Talię okazało się podchwytliwe.

W "Milionerach" nietrudno o pomyłkę, zwłaszcza w obecności kamer i widzów z całej Polski. Czasami jednak pytania na początkowym etapie gry okazują się nie do przejścia. Przekonała się o tym Weronika Baran z Sanoka, która zagrała w 409. odcinku teleturnieju TVN. Jeden z wariantów odpowiedzi mógł ją podpuścić.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej ma zarzuty do produkcji

"Milionerzy". Talia to mitologiczna opiekunka...? Uczestniczka wyszła prawie z niczym

Pytania z mitologii to często materiał ze szkoły podstawowej. Tym razem uczestniczka w pytaniu za dwa tysiące złotych usłyszała o mniej znanej patronce.

„Milionerzy". Talia to mitologiczna opiekunka:

  • A) gier karcianych
  • B) smukłych kibici
  • C) komedii
  • D) wszystkich nauk i sztuk

Pani Weronika wahała się pomiędzy dwiema ostatnimi odpowiedziami i zdecydowała się na koło ratunkowe "pół na pół". Nie dała się zwieść, mimo że pierwsza podpowiedź sugerowała skojarzenie imienia bogini z talią kart. Komputer odrzucił odpowiedzi A i D, co nie ułatwiło sprawy. Mimo początkowego przeczucia co do wariantu C, uczestniczka nie zaufała instynktowi i wybrała odpowiedź B - smukłych kibici. Niestety, Talia to opiekunka komedii. Mieszkanka Sanoka wyszła ze studia z zaledwie gwarantowanym tysiącem złotych.

'Milionerzy'"Milionerzy". Pytanie z historii okazało się wyzwaniem. Potrzebne były dwa koła

Aktualnie na antenie TVN możemy oglądać powtórki popularnego teleturnieju. Już w czwartek 1 grudnia, widzowie zobaczą odcinek specjalny, w którym zmierzą się aktorzy z filmu "Listy do M.". Dochód z wygranej zostanie przekazany na cele charytatywne - Fundację TVN.

Zobacz też: "Milionerzy". Kto w bajce zamieszkiwał Szmaragdowe Oczko? Pani Anna poległa

Więcej o: