"Milionerzy". Kto w bajce zamieszkiwał Szmaragdowe Oczko? Pani Anna poległa

W 561. odcinku "Milionerów" uczestniczka zmierzyła się z pytaniem dotyczącym popularnej bajki. Odpadła z gry. Nie pomogło nawet koło ratunkowe.

W 561. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła pani Anna Kądziela z Warszawy. Uczestniczka już na początku napotkała trudności. Pytania, które usłyszała, okazały się dla niej zbyt trudne. Najwięcej kłopotów sprawił jej mieszkaniec Szmaragdowego Oczka.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy'"Milionerzy": Kogo poślubiła Cosima, córka Ferenca Liszta? Pan Michał poległ

"Milionerzy". Kto w bajce zamieszkiwał Szmaragdowe Oczko?

A. Kiwaczek

B. krab Tamatoa

C. syrenka Ariel

D. Wodnik Szuwarek

'Milionerzy'"Milionerzy". Pan Piotr grał o pół miliona. Pokonało go pytanie o kolory

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o mieszkańca Szmaragdowego Oczka

Pytanie sprawiło pani Annie sporo trudności. Uczestniczka przyznała, że dawno nie oglądała kreskówek. Postanowiła wykorzystać "pół na pół". Odrzucenie dwóch błędnych wariantów niewiele pomogło. Kobieta nie zdecydowała się jednak na wykorzystanie ostatniego koła ratunkowego. Uznała, że czekający pod telefonem syn również nie jest na bieżąco z filmami animowanymi. Ostatecznie wybrała opcję C., która okazała się błędna. Właściwym wyborem było D.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 560. odcinku "Milionerów" pan Jakub został zapytany o dowódcę Legionów Polskich wchodzących w skład armii Republiki Cisalpińskiej. Uczestnik potrzebował aż dwóch kół ratunkowych, żeby poprawnie odpowiedzieć.

W 557. odcinku "Milionerów" pan Paweł usłyszał pytanie o słynny cytat z "Hamleta". Uczestnik nie wykazał się jednak znajomością Szekspira i konieczne okazało się "pół na pół". Na szczęście po odrzuceniu dwóch błędnych wariantów mężczyzna udzielił poprawnej odpowiedzi i mógł grać dalej.

W 589. odcinku "Milionerów" pan Mateusz został z kolei zapytany o twórczość Jana Kochanowskiego. W tym przypadku również nie obyło się jednak bez koła ratunkowego. Dzięki "pół na pół" uczestnik odpowiedział poprawnie i mógł kontynuować grę.

Więcej o: