Krzysztof Gojdź broni ślubu Rzeźniczaka. "Teraz czas na szczęście i radość". Wbił też szpilę Stępień

Znany lekarz-celebryta, a prywatnie przyjaciel Jakuba Rzeźniczaka - stanął w jego obronie. Krzysztof Gojdź zaapelował do wszystkich osób, które krytykują piłkarza za ślub z Pauliną Nowicką, sugerując, że nie znają całej prawdy.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się pod koniec listopada podczas ceremonii zorganizowanej w Key Biscayne na Florydzie. Zakochani zdjęciami z wydarzenia podzielili się w mediach społecznościowych i spotkali się z ogromną falą krytyki. Internauci zarzucają Rzeźniczakowi, że nie odwołał ślubu, mimo iż kilka miesięcy wcześniej zmarł jego roczny syn, którego doczekał się z Magdaleną Stępień. Była partnerka piłkarza nie chce jednak komentować sprawy, za to głos chętnie zabrał Krzysztof Gojdź.

Zobacz wideo Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Stępień

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Krzysztof Gojdź broni Rzeźniczaka. Mówi, jak cierpiał po stracie syna

Krzysztof Gojdź, który jakiś czas temu przeprowadził się na stałe do Stanów Zjednoczonych, jest dobrym znajomym Jakuba Rzeźniczaka i był zaproszony na ślub pary. Lekarz w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że ceremonia odbyła się z dala od mediów, a wśród gości znalazły się tylko najbliższe osoby z otoczenia piłkarza i jego ukochanej. Zaznaczył, że młodej parze życzy dużo szczęścia i wie, z jaką traumą mierzył się jego przyjaciel.

Niech się cieszą swoim szczęściem. Z Kubą znamy się wiele lat. Tak jak kibicowałem mu w związku z Edytą [byłą żoną Rzeźniczaka - red.], tak teraz cieszę się jego miłością w związku z Pauliną. To wspaniała, ambitna i wspierająca Kubę dziewczyna. Wiem, jak ostatni czas był dla Kuby bardzo trudny. W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta - mówi Gojdź.

Trudno też nie oprzeć się wrażeniu, że lekarz wbił lekką szpilę Magdalenie Stępień, która w ostatnim czasie bardzo dużo opowiada w mediach o przeżywaniu żałoby po stracie syna.

On nie latał po mediach i nie pokazywał tego, co czuł w sercu. Ludzie hejtowali go, nie znając drugiej strony - komentuje przyjaciel Rzeźniczaka.

Krzyszof Gojdź zaznacza, że Rzeźniczak może otworzyć nowy rozdział w życiu, a ludzi, którzy go krytykują, wprost nazywa "idiotami".

Przeszedł trudny czas w życiu. Teraz czas na szczęście i radość! Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione d*pska znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia - dodał.

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Magdalena Stępień potwierdziła doniesienia o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem w lipcu 2021 roku, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Już w sierpniu piłkarz i Paulina Nowicka zadebiutowali jako para, a pod koniec roku ogłosili zaręczyny. Pierwszą żoną Rzeźniczaka była natomiast Edyta Zając, z którą wziął ślub w 2016 roku. Rok później piłkarz doczekał się córki Inez, jednak matką dziewczynki nie jest jego ówczesna żona. W 2019 roku Edyta Zając poinformowała o złożeniu pozwu rozwodowego.

Więcej o: