Pogrążona w żałobie Magdalena Stępień komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka. Postawiła sprawę jasno

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się na plaży w Miami, o czym poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na te doniesienia zareagowała Magdalena Stępień. Zaznaczyła, że odcięła się od byłego partnera.

Nie jest tajemnicą, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie rozstali się w zgodzie. Piłkarz Wisły Płock zostawił modelkę na chwilę przed rozwiązaniem, Gdy na świat przyszedł ich syn, Stępień publicznie zarzucała byłemu partnerowi, że ten nie interesuje się dzieckiem. Krótko po tym Magda usłyszała przerażającą diagnozę. U Oliwiera rozpoznano rzadką odmianę nowotworu. Modelka zorganizowała internetową zbiórkę na leczenie w specjalistycznej klinice w Izraelu. Niestety chłopca nie udało się uratować i zmarł pod koniec lipca bieżącego roku, pozostawiając pogrążonych w żałobie rodziców. W ciągu kilku miesięcy po jego śmierci, w życiu jego ojca sporo się pozmieniało i stanął na ślubnym kobiercu. Modelka zareagowała na doniesienia o ślubie piłkarza. Zdobyła się na gorzką refleksję. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poznajecie? To Jakub Rzeźniczak. Znaleźliśmy wiele jego starych zdjęć. O niektórych chciałby zapomnieć

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Jakub Rzeźniczak wziął ślub. Magdalena Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasno

Po tragedii, jaką była śmierć syna, Magdalena Stępień powoli próbuje się pozbierać i na nowo ułożyć sobie życie. Za to Jakub Rzeźniczak właśnie rozpoczął nowy etap. Piłkarz poślubił Paulinę Nowicką, której oświadczył się w zeszłym roku podczas lotu helikopterem nad Nowym Jorkiem. Zakochani powiedzieli sakramentalne "tak" na plaży w Key Biscayne na Florydzie. 

 

Magdalena lakonicznie zareagowała na ślub byłego partnera. W gorzkich słowach przekazała, że nie interesuje ją życie Rzeźniczaka. Modelka już jakiś czas temu wyraźnie podkreśliła, że z piłkarzem nic ją nie łączy i nie utrzymują kontaktów. 

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują, tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie - podkreśliła modelka w rozmowie z Jastrząb Post.

ZOBACZ: Magda Stępień komentuje relacje z Rzeźniczakiem. "Kontaktu nie ma"

Na InstaStories poinformowała, że po sesji zdjęciowej wybiera się do szpitala na oddział onkologiczny razem z aktorami "Listów do M". 

Dzisiaj będzie poniekąd miły dzień, ale też ciężki. Po raz pierwszy wrócę na oddział onkologii od kiedy Oliwierek odszedł. Wierzę w to, że spotkanie z aktorami będzie dla tych dzieci choć troszeczkę miłym dniem i sprawi, że uśmiechną się choć na chwilę - dodała.

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaPrzykra "niespodzianka" tuż po ślubie. Z tym muszą się mierzyć Rzeźniczak i Nowicka

Więcej o: