Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka w ogniu krytyki tuż po ślubie. Przykre, z czym muszą się mierzyć

W sieci zawrzało po tym, jak Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pochwalili się, że są już po ślubie. Na parę młodą spadła lawina negatywnych komentarzy.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaczęli się spotykać krótko po rozstaniu piłkarza z Magdaleną Stępień. Oficjalnie jako para zadebiutowali na początku sierpnia 2021 roku, a kilka miesięcy później ogłosili zaręczyny. Od samego początku zakochani musieli mierzyć się ze sporą krytyką ze strony opinii publicznej. Również informacja o ich ślubie mocno podzieliła internautów. 

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka w ogniu krytyki internautów 

O ślubnych planach Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej zrobiło się głośno na początku listopada. Ukochana piłkarza w zorganizowanej na Instagramie sesji pytań i odpowiedzi napisała, że planują ceremonię, ale nie chciała nic więcej zdradzać. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane pod koniec miesiąca, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. 

Ślub odbył się w Key Biscayne na Florydzie. Jako pierwsza pochwaliła się panna młoda. Na jej instagramowym profilu znalazły się kadry i relacja z imprezy. Na romantycznych fotografiach widzimy całujących się nowożeńców.

 

W komentarzach pod postem pojawiły się zarówno życzenia szczęścia i miłości, jak i słowa krytyki. Część internautów przywołała wspomnienia o śmierci Oliwiera.

Nie chciałam nigdy pana zdjęć komentować. Tym razem to zrobię. Zero zasad, zero wstydu, zero honoru. Tym ślubem spalił pan siebie i swój wizerunek u osób gdzie jeszcze jakiś płomyczek się tlił. Cztery miesiące po stracie syna a tutaj ślub? Aż łzy stanęły mi w oczach! Zadaje sobie pytanie: jak tak można? 
Jakie to przykre…
Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka - czytamy na Instagramie.

Zdjęcia ze ślubu Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej znajdziecie w galerii u góry strony. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka już po ślubie. Pobrali się na plaży w MiamiJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka już po ślubie. Pobrali się na plaży w Miami

Więcej o: