Justyna Steczkowska zdradziła swój obwód pasa. Ile ma centymetrów w talii? "Nie wiem, czy to dużo, czy mało"

Justyna Steczkowska słynie ze smukłej figury. Gwiazda opowiedziała o swoich sposobach na szczupłą sylwetkę i przy okazji zdradziła, ile centymetrów ma w pasie.

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Od kilku lat artystka zasiada w fotelu trenerskim w programie "The Voice of Poland". Po zakończeniu finałowego odcinka show gwiazda udzieliła wywiadu dziennikarce "Faktu". Podczas rozmowy zdradziła, jaki jest obwód jej talii.

Zobacz wideo Jak Justyna Steczkowska dba o głos? „Ksiądz przyleciał i mówi, że szyby mu drżą"

Edyta Górniak, DodaOtwarcie mówią o ingerencji w urodę. Jakie operacje miały Bohosiewicz i Lipińska?

Justyna Steczkowska zdradziła swój obwód pasa. Ile ma centymetrów w talii?

Jednym ze znaków rozpoznawczych Justyny Steczkowskiej jest smukła figura. Wokalistka zazwyczaj nosi kreacje podkreślające jej sylwetkę i zgrabne nogi. W rozmowie z reporterką "Faktu" gwiazda przyznała, że chciałaby w przyszłości przekazać stroje córce. Helena ma jednak dopiero dziewięć lat, będzie więc musiała jeszcze trochę poczekać.

Mam córeczkę, która rośnie, a to takie wybitne kreacje, projektanci tyle serca włożyli w te stroje. Natomiast nie będzie mi ani chwili żal, jeśli będzie je nosiła moja córeczka kiedyś - wyznała piosenkarka.

Artystka dodała także, że gotowe kreacje często są na nią za duże, dlatego też woli szyć je na zamówienie. Przy okazji wokalistka pochwaliła się wymiarami.

Mam w talii 60 centymetrów. Nie wiem, czy to dużo, czy mało. Taką mam po prostu figurę, ale też nie wzięła się znikąd. To jest po prostu moja praca: treningi, zdrowe odżywianie, także troska o zdrowie emocjonalne, żeby nie trzymać w sobie żalów, złości i gniewu. To wszystko wpływa na nasze zdrowie, a nasze zdrowie to też nasza figura. Każdy jest inny. To nie ma znaczenia to, czy ktoś jest szczuplejszy, czy grubszy. Jeśli czuje się zdrowo w swoim ciele, jest to najważniejsze. Mnie jest potrzebne lekkie ciało, ponieważ dużo biegam. Mój zawód jest taki, jaki jest i nie dałabym sobie z tym rady - podsumowała.

Allegra VersaceAllegra Versace próbowała oszukać przeznaczenie. Bezskutecznie

Steczkowska zdradziła też, że w jej domu znajduje się specjalne pomieszczenie, w którym przechowuje kreacje. 

Więcej o: