Joanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Dla porównania pokazała zdjęcie z nastoletnich czasów

Joanna Opozda zorganizowała na InstaStories "Q&A". Aktorka odpowiedziała na kilka pytań na temat wyglądu. Jedna z fanek była ciekawa, co gwiazda poprawiła w swojej urodzie. Jako dowód Joanna pokazała zdjęcia z przeszłości. Na jednym z nich ma 17 lat.

Joanna Opozda z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Aktorka nie może narzekać na brak obowiązków, pracuje na kilku planach filmowych jednocześnie. Z tego względu często eksperymentuje z wyglądem. Na co dzień stawia jednak na naturalność i bardzo często pokazuje się bez makijażu. Nie ukrywa przy tym, że stara się dbać o urodę w nieinwazyjny sposób. Aktorka zaprzeczyła, że poddała się jakimkolwiek operacjom plastycznym. Na dowód swoich słów pokazała zdjęcia z przeszłości. Prawie nic się nie zmieniła. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Rozenek lubią majstrować przy instagramowych zdjęciach. Nie tylko one. Tak polskie gwiazdy wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Pokazała zdjęcia z przeszłości, którymi ucięła plotki 

Joanna Opozda zorganizowała na InstaStories "Q&A", dzięki któremu dała się lepiej poznać fanom. Aktorka została zapytana o kolor włosów i przyznała, że od lat ich nie farbuje i tak wyglądają jej naturalne pasma. Podkreśliła również, że nigdy nie powiększała ust za pomocą kwasu hialuronowego. Ich rozmiar zawdzięcza genom i naturze. Temat operacji plastycznych powraca jednak do niej jak bumerang. 

Poprawiałaś coś w swojej urodzie, czy sto procent natura - zapytała Opozdę jej obserwatorka.

Joanna na dowód swoich słów opublikowała zdjęcie z czasów, gdy miała 17 lat i ze śmiechem dodała, że poznała odpowiednie tajniki makijażu. 

Tu mam 17 lat. Nic nie poprawiałam. Teraz lepiej się maluję - wyjaśniła aktorka.

Joanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Pokazała zdjęcia z przeszłości, którymi ucięła plotkiJoanna Opozda zapytana o operacje plastyczne. Pokazała zdjęcia z przeszłości, którymi ucięła plotki Fot. Instagram/ asiaopozda

Więcej zdjęć Joanny Opozdy z młodości znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Trzeba przyznać, że mimo upływu lat Joanna Opozda w dalszym ciągu wygląda tak samo, jak za nastoletnich czasów. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaTak wyglądały zaproszenia na ślub Nowickiej i Rzeźniczaka. Oryginalne

Więcej o: