Tak wyglądały zaproszenia na ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Ręcznie czerpany papier i złote zdobienia

Ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej odbył się w Miami. Zobaczcie, jak wyglądały zaproszenia na uroczystość.

Informacja o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej do samego końca utrzymywana była w tajemnicy. Ceremonia odbyła się 28 listopada w Key Biscayne na Florydzie. Do sieci trafiły już zdjęcia z uroczystości, na których możemy zobaczyć, jak tego dnia prezentowali się państwo młodzi. Wiadomo także, jakie zaproszenia wręczyli zaproszonym na ślub gościom. 

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Szczegóły ślubu Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Postawili na oryginalne zaproszenia 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się na jednej z plaż w Miami. Jak możemy przeczytać na instagramowym profilu firmy, która wykonała dla nich ślubną papeterię, zakochani chcieli, aby zaproszenia na uroczystość oddawały klimat tego miejsca. 

Motywem przewodnim było Miami, miejsce uroczystości. Papeteria powstała na ręcznie czerpanym papierze, zwieńczona złoceniami na brzegach.

Na zaproszeniu widzimy podobizny państwa młodych na tle palm. Przy okazji możemy się dowiedzieć kilku ciekawostek na temat samej ceremonii. Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się o 15:15, a na liście gości między innymi znalazł się Krzysztof Gojdź, znany lekarz gwiazd. 

Tak wyglądały zaproszenia na ślub Nowickiej i RzeźniczakaTak wyglądały zaproszenia na ślub Nowickiej i Rzeźniczaka Instagram/@szkicowani

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - historia miłości

Początki znajomości Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej nie były łatwe. Ukochana piłkarza musiała mierzyć się z negatywnymi komentarzami internautów, którzy sugerowali, że to z jej powodu Rzeźniczak zostawił ciężarną Magdalenę Stępień. Więcej na temat ich relacji przeczytacie TUTAJ, a zdjęcia ze ślubu znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii. 

Jakub Rzeźniczak wziął ślub. Magdalena Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasnoRzeźniczak wziął ślub. Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasno

Więcej o: