Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka już po ślubie. Związek ogłosili w atmosferze skandalu. W tle śmierć syna

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są już małżeństwem. Para na początku znajomości nie miała łatwo w mediach. Ich miłość rozgrywała się na tle choroby syna piłkarza z Magdaleną Stępień.

Jakub Rzeźniczak w ostatnich latach zyskał reputację casanovy. Jego pierwszą żoną była przez cztery lata Edyta Zając, z którą rozwiódł się w 2020 roku, aby związać się ze studentką prawa Eweliną. Niedługo później poznał Magdalenę Stępień z "Top Model", z którą rozstał się niedługo przed przyjściem na świat ich syna Oliwiera. Byłą parę spotkała tragedia - chłopiec na skutek choroby nowotworowej zmarł w lipcu 2022 roku. W obliczu traumatycznego wydarzenia piłkarz znalazł pocieszenie w ramionach Pauliny Nowickiej. Jak jest historia ich miłości?

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaJakub Rzeźniczak wziął ślub. Kim jest Paulina Nowicka?

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - historia miłości

Para na początku znajomości nie miała lekko. Obydwoje musieli mierzyć się ze złośliwymi komentarzami internautów, którzy sugerowali, że Nowicka rozbiła związek piłkarza z Magdaleną Stępień. Para zaręczyła się 30 grudnia 2021 roku w Nowym Jorku. Od tamtej chwili często dzielą się z obserwatorami kadrami ze wspólnego życia. Obydwoje pozostają jednak dosyć powściągliwi w mówieniu o łączącym ich uczuciu. Szczególnie Nowicka stroni od jakichkolwiek komentarzy na temat relacji.

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka instagram

Miłość Rzeźniczaka i Nowickiej rozwijała się w tle głośnej w mediach przepychanki między piłkarzem a jego poprzednia partnerką - Magdaleną Stępień. Syn byłej pary ciężko zachorował, a uczestniczka "Top Model" wprost przyznała w mediach, że nie jest wspierana finansowo przez piłkarza w leczeniu chłopca. Rzeźniczak spotkał się wówczas z dużą falą hejtu, z czego sporo z negatywnych komentarzy było skierowanych również w stronę Pauliny Nowickiej. Po śmierci syna piłkarz mówił jednak wprost, że to właśnie dzięki nowej partnerce udało mu się wrócić do normalnego życia.

Rzeźniczak i Nowicka wzięli ślub 28 listopada 2022 roku w Miami. Również ta informacja spotkała się z mieszanymi uczuciami poniektórych fanów show-biznesu. Piłkarzowi zarzuca się, że wzięcie ślubu z nową partnerką zaledwie cztery miesiące po śmierci syna jest oznaką braku wyczucia i honoru. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Jakub RzeźniczakWzruszające słowa Rzeźniczaka do ukochanej: Dźwigasz ciężar moich decyzji

Myślicie, że to związek na długie lata?

Więcej o: