Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku. Wszystko zdradziły zdjęcia

Jak donosi Pudelek, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozpoczęli już przygotowania do ślubu. Zakochani zaręczyli się podczas wspólnej wizyty w Nowym Jorku.

Spekulacje o tym, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" są już zaręczeni, pojawiały się już od jakiegoś czasu. Podejrzewano nawet, że pierścionek, który Katarzyna Cichopek miała na palcu podczas jubileuszu 70-lecia TVP, dostała właśnie od Macieja Kurzajewskiego. Choć nie wiadomo na razie, czy rzeczywiście prezentowała wówczas biżuterię z tej okazji, Pudelek ustalił, że para faktycznie się zaręczyła.

Zobacz wideo Maja Hyży o Cichopek i Kurzajewskim

Kendall Jenner, DodaFobie gwiazd. Kendall Jenner boi się dziur. Kogo przerażają kwiaty doniczkowe?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą poczekać ze ślubem

W poniedziałek na instagramowym profilu Cichopek pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda "M jak miłość" pozuje w koronkowej sukience. Według ustaleń serwisu, fotografie wykonała w Nowym Jorku specjalizująca się w sesjach narzeczeńskich Karolina Klisiewicz.

 

To właśnie tam zakochani mieli wyjechać razem, aby z dala od medialnego zgiełku celebrować zaręczyny. Pudelek powołuje się także na informatora, który zdradził, że para prowadzących "Pytanie na śniadanie" rozpoczęła już ślubne plany, jednak ze sformalizowaniem związku chcą jeszcze zaczekać.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła - cytuje osobę z otoczenia pary serwis.

Joan Collins, John Forsythe, Linda EvansGwiazdy "Dynastii". Locklear miała problemy z prawem. Forsythe poważnie chorował

Magazyn "Party" ujawnił z kolei, że to nie jedyny poważny krok, który planują Kurzajewski i Cichopek. Para ma bowiem rozglądać się też za wspólnym lokum, gdzie mają zamieszkać wraz z mamą prezentera.

Więcej o: